Würth Polska zaprasza na wiosenną turę dni otwartych

19 kwietnia ruszyły spotkania dla profesjonalistów w ramach corocznej edycji Dni Otwartych firmy Würth Polska. Wydarzenia odbędą się w 19 miastach na terenie całego kraju. Na specjalistów czeka bogaty program, w tym prezentacje produktowe i szkolenia prowadzone przez najlepszych ekspertów marki Würth. Nie zabraknie również atrakcyjnych promocji oraz okazji do wymiany doświadczeń.

 

– Od otwarcia pierwszego sklepu stacjonarnego w Polsce, minęło już 17 lat. W tym czasie sieć sukcesywnie zwiększała swoją obecność na rodzimym rynku, a dziś sklepy Würth Polska znajdują się w większości dużych miast. Wszystko po to, aby być bliżej naszych klientów. Obecnie, jak co sezon, w naszych wybranych placówkach organizujemy wiosenne Dni Otwarte. Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz sprawdzić ich działanie. To także okazja dla naszych ekspertów, by lepiej poznać potrzeby i codzienne wyzwania specjalistów z różnych branż – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Cykl rozpoczęło spotkanie w sklepie stacjonarnym przy ul. Krzywoustego 82-86 we Wrocławiu. W następnych miesiącach ekipy Dni Otwartych będą odwiedzać kolejne miasta, w których mieszczą się placówki marki. Tegoroczna wiosenna edycja potrwa do 4 lipca, a finał wydarzenia odbędzie się w nowo otwartym sklepie w Lublinie przy ul. Zembrzyckiej 68.

Program Dni Otwartych – szkolenia, wymiana doświadczeń i testy produktów

Kluczową częścią każdego wydarzenia jest możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach i pokazach, prowadzonych przez ekspertów marki. Wykwalifikowana kadra zaprezentuje w praktyce możliwości wybranych produktów, a także pomoże dobrać najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z atrakcyjnych promocji i konkursów, zakupów z nagrodami i rozmowy z innymi specjalistami w trakcie poczęstunku.

W sklepach na odwiedzających czekać będą liczne stacje produktowe z bogatym programem prezentacji, obejmującym m.in.: narzędzia specjalistyczne, szczeliwa DOS, zabezpieczenia instalacji, zastosowania aktywnej powłoki antykorozyjnej, techniki zamocowań, rozwiązania dla meblarstwa oraz możliwości elektronarzędzi M-CUBE, a także wiele innych. Eksperci przedstawią asortyment marki w tym kilka długo wyczekiwanych nowości produktowych.

– Dni otwarte w sklepach Würth Polska to już tradycja. Cieszymy się, że od tylu lat mamy okazję tworzyć tą niezwykłą przestrzeń do wymiany doświadczeń i nauki. Spotkania w naszych placówkach to również świetna okazja do skorzystania z atrakcyjnych promocji – wyjaśnia Alicja Rippel.

Dni Otwarte odbędą się w godzinach od 10:00 do 16:30, wyjątek stanowi spotkanie w sklepie w Białymstoku, Radomiu i Lublinie (ul. Bursaki 8), które potrwa od 9:00 do 17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Pełny harmonogram dostępny jest poniżej:

Kwiecień

19.04 – Wrocław, ul. B. Krzywoustego 82-86
20.04 – Leszno, ul. Leśna 1 C
25.04 – Kraków, ul Conrada 63
27.04 – Warszawa, ul Połczyńska 53

Maj

09.05 – Toruń, ul. Polna 103-105
10.05 – Płock, ul. Adama Mickiewicza 33
11.05 – Warszawa, ul. Modlińska 244A
16.05 – Przemyśl, ul. Lwowska 76
17.05 – Rzeszów, ul. Handlowa 3
18.05 – Lublin, ul. Bursaki 8
23.05 – Nowy Sącz, ul. Węgierska 201
24.05 – Kraków, ul Zakopiańska 56
25.05 – Tychy, ul. Dojazdowa 1
30.05 – Radom, ul. Wierzbicka 26/44

Czerwiec

02.06 – Białystok, ul. Gen. St. Maczka 52
06.06 – Warszawa, Al. Jerozolimskie 332A
13.06 – Gdynia, ul. Hutnicza 16
14.06 – Olsztyn, ul. Budowlana 2A
20.06 – Kielce, ul. Zagnańska 200
21.06 – Dąbrowa Górnicza, al. Józefa Piłsudskiego 2A
22.06 – Wrocław, ul. Armii Krajowej 62
27.06 – Poznań, ul. Bałtycka 7
29.06 – Warszawa, ul. Radzymińska 338

Lipiec

04.07 – Lublin, ul. Zemborzycka 68

PROGRAM PREZENTACJI

Stacja budownictwo i instalacje:
– wiercenie w podłożach budowlanych – elektronarzędzia M-CUBE,
– narzędzia pomiarowe,
– profesjonalne techniki zamocowań budowlanych, montażu bezpośredniego, testy nośności kotew.

Stacja auto i cargo:
– nowe smary HHS Plus,
– szczeliwa DOS – zastosowanie w osadzaniu łożysk, błyskawicznym klejeniu różnych materiałów,
– metody napraw gwintów.

Stacja metal:
– wiertła SMART STEP – do zastosowania w rzemiośle i przemyśle,
– aktywna powłoka antykorozyjna – zastosowanie.

Stacja drewno:
– system ramowy do montażu stolarki otworowej,
– zastosowanie taśm uszczelniających EURASOL – testy wytrzymałości mechanicznej,
– nowoczesne rozwiązania dla meblarstwa – prowadnice, szuflady, nóżki i inne akcesoria meblowe.

Stacja bhp:
– aktualne trendy w BHP – nowości sezonu, rękawice robocze TIGERFLEX i SOFTFLEX.

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 32 lata. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 750 pracowników, z czego ponad 500 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 7 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo, Metal, Instalacje i Budownictwo Inwestycje. Würth Polska posiada 45 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług