Wszystko pod kontrolą – również poprawki produkcyjne!

Duża liczba zleceń oznacza również dużą liczbę elementów, które codziennie przechodzą przez kilka stacji produkcyjnych. W związku z tym może się zdarzyć, że element ulegnie przypadkowemu uszkodzeniu i konieczne będzie jego odtworzenie. Poprawki produkcyjne powodują przerwanie bieżących zleceń, często prowadzą do wydłużenia czasu oczekiwania, zwiększonego, niezarejestrowanego zużycia materiałów i dodatkowych nakładów czasu. Dlatego też wiele firm zadaje sobie następujące pytanie: „W jaki sposób poprawka produkcyjna może powrócić do procesu produkcyjnego w kontrolowany sposób, nie powodując przy tym dużego nakładu pracy?”. productionManager firmy HOMAG Group AG szybko rozwiązuje te wyzwania i zapewnia zorganizowane procesy poprawek produkcyjnych.

 

Zorganizowany proces poprawek produkcyjnych elementów

W cyfrowej teczce zamówień productionManager można nie tylko zarządzać zleceniami i śledzić ich postęp w czasie rzeczywistym, ale także rejestrować elementy po poprawkach – a to wszystko w mgnieniu oka!

Elementy do poprawy są wprowadzane bezpośrednio w produkcji i pojawiają się automatycznie w przygotowaniu produkcji w productionManager. Cyfrowa teczka zamówień zapewnia elastyczne opcje w tym zakresie – przechwycenie elementu poprzez zeskanowanie i wysłanie go bezpośrednio lub opcjonalne dodanie dalszych informacji, takich jak przyczyna usterki, zdjęcia i dodatkowe komentarze lub załączniki w formie dokumentów, aby zapewnić szybkie i ukierunkowane przetwarzanie poprawek produkcyjnych. Można wybrać odpowiednią kategorię błędu spośród już dostępnych.

Kolejnym plusem jest możliwość bezpośredniego powiadomienia odpowiedzialnego pracownika w dziale przygotowania produkcji. Następnie pracownik otrzymuje odpowiednie powiadomienie w aplikacji i może kontynuować przetwarzanie poprawki produkcyjnej. Pracownik produkcji może również otrzymać powiadomienie i zobaczyć status swoich zgłoszonych do poprawy elementów.

Szybkość i kontrola dzięki cyfrowym kanałom komunikacji

Poprawki produkcyjne rejestruje się i przetwarza cyfrowo, dzięki temu komunikacja przebiega płynnie i bez żadnych ręcznych etapów pośrednich. W ten sposób poprawki produkcyjne szybko i w kontrolowany sposób powracają do procesu produkcyjnego. Oznacza to, że w programie productionManager w postępie zamówienia można w dowolnym momencie śledzić status produkcji poprawek oraz podglądać je w produkcji.

Pracownik w dziale przygotowania produkcji jest automatycznie powiadamiany i może bezpośrednio kontynuować przetwarzanie poprawki produkcyjnej. Fot. HOMAG Group AG

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług