Wszystkie formuły w jednym miejscu

Kleje Westech od firmy Bapco

Westech Aerosol Corp. jest znanym i cenionym na całym świecie amerykańskim producentem i dostawcą klejów kontaktowych w aerozolu. Oferowane przez firmę produkty przeznaczone są do szerokiej gamy zastosowań. Na szczególną uwagę zasługują kleje skierowane do przemysłu meblarskiego. Z tej gamy wyróżnić należy trzy produkty: HPC15, HSEA oraz CCAR.

HPC15 Niepalny Dwustronny Kontaktowy Klej w aerozolu o wysokiej sile wiązania i wysokiej wytrzymałości termicznej. Klei wszelkie powierzchnie, w tym laminaty HPL i płyty wiórowe, włączając obrzeża meblowe. Łatwość rozpylania, bardzo długi czas otwarty sprawiają, że HPC15 cieszy się uznaniem klientów na całym świecie oraz zdobywa szerokie grono użytkowników w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie w branży klejów przemysłowych oraz nakłady na badania i rozwój pozwalają firmie Westech poszerzać ofertę o nowe, innowacyjne produkty, tak aby zaspokajać wszystkie potrzeby klientów. W rodzinie tych klejów znajdziemy HSEA Przyjazny dla środowiska Dwustronny Kontaktowy Klej w aerozolu – jedyny na rynku o największym, bo 50% stężeniu substancji stałych. HSEA charakteryzuje się podwyższoną siłą klejenia oraz wytrzymałością termiczną. Przeznaczony jest do zastosowań wymagających odporności na wilgoć i ciepło. W branży meblarskiej, poza zastosowaniami odpowiadającymi HPC15, HSEA sprawdza się w aplikacjach połączeń forniru z innymi elementami. Produkt ten spełnia rygorystyczne normy środowiskowe stanu Kalifornia, w dowód czego Westech Aerosol uhonorowany został cenionym Certyfikatem Sekwoja.

Poza klejami kontaktowymi w ofercie produktów marki Westech znajdziemy CCAR Preparat do Czyszczenia w aerozolu o cytrusowym zapachu. Westech CCAR jest to środek czyszczący na bazie olejów cytrusowych stworzony do usuwania pozostałości klejów z różnego rodzaju powierzchni oraz czyszczenia pistoletów natryskowych Westech. Skutecznie usuwa zabrudzenia takie, jak: ołówek, długopis, marker z różnego rodzaju powierzchni, w tym laminatów HPL oraz skóry.

Firma Bapco jest wyłącznym europejskim przedstawicielem marki Westech oferującym przemysłowe kleje kontaktowe, prowadzącym serwis oraz wsparcie techniczne. Kadra przedsiębiorstwa posiada duże doświadczenie w pracy z klejami Westech, co pozwala umiejętnie dobierać i skutecznie stosować produkty marki Westech do potrzeb klientów.

(bp)
 

.