Wieszaki Viefe – atrakcyjny element wzorniczy

W aktualnych trendach aranżacji wnętrz coraz większy nacisk kładzie się na mocno zindywidualizowane wzorniczo projekty. Mają one ściśle spełniać estetyczne oczekiwania użytkownika. Nie tylko wnętrze mieszkalne i funkcjonalne – salon czy kuchnia – ale także nawet niewielkie pomieszczenia – przedpokój czy korytarz – odgrywają wielką rolę w projektowaniu całości mieszkania. O ile w meblach silne akcenty wzornicze uzyskuje się poprzez odpowiednie uchwyty, to na ścianach analogiczną rolę spełniają wieszaki.

 

Obecnie na rynku nie jest łatwo znaleźć naprawdę ładne wieszaki ścienne. Głównie oferowane są standardowe wzory znajdujące się w sprzedaży i znane już od wielu lat. Brak jest nowych propozycji podążających za najnowszymi trendami we wnętrzach. Na tym tle zdecydowanie wyróżnia się nowa kolekcji hiszpańskiej firmy Viefe.

Viefe zaproponowała całą serię nowych i bardzo ciekawych wieszaków ściennych. Już samo wzornictwo i wykończenie ich powierzchni mocno podkreślają, w jakim kierunku podążają aktualne trendy wzornicze i kolorystyczne. Ze względu na wysoką cenę surowca,  drewno zastępowano dotąd najpierw tworzywem sztucznym, a potem metalem. Teraz widać wyraźnie, że powraca ono do meblarstwa.
Widać także, że wieszaki czy metalowe, czy drewniane, większe czy mniejsze, spełniają rolę nie tylko użytkową, ale także dekoracyjną.

Bogata kolekcja, licząca około 20 nowych modeli, urozmaicona kolorystyka oraz dopasowanie wzornicze do pewnych grup uchwytów sprawiają, że artykuły te stają się atrakcyjnym uzupełnieniem wzorniczym wnętrza.

(jk)

http://www.biuroejk.pl

 

MEGG

GRAF

BELT

LUV

ARPA

MEGG

BIRDD

ZETT

CRESTT

TAKK

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług