Wieszaki do przedpokoju – funkcja i ozdoba w jednym

Zaaranżowanie przedpokoju będącego przede wszystkim ciągiem komunikacyjnym w taki sposób, aby był funkcjonalny, a jednocześnie ciekawie urządzony, jest niewątpliwie sprawdzianem dla projektantów wnętrz. Kluczem do sukcesu jest połączenie estetyki i wygody użytkowania.

Odpowiedzią na te problemy jest próba łączenia w jednym meblu różnych funkcji i tworzenie w ten sposób produktu, który dzięki prostym rozwiązaniom czyni życie łatwiejszym. W takim duchu firma Nomet zaprojektowała kolekcje wieszaków garderobianych – będące idealnym elementem popularnych regałów i szafek do przedpokoju.

Wieszaki na odzież wierzchnią to obowiązkowy element każdego holu czy przedpokoju, gdzie brakuje miejsca na zamykaną szafę. Dzięki optymalnym rozmiarom można je z łatwością zamocować w dogodnym dla użytkowników miejscu i wieszać na nich nawet cięższe ubrania. Konstrukcje wieszaków zaprojektowanych przez firmę Nomet tworzą dodatkowo podparcie na półkę, na którą można położyć nakrycia głowy lub rękawiczki.

Nie można zapominać o kolejnym ważnym aspekcie – designie wieszaka. Bez względu na to, jaki charakter wystroju panuje w przedpokoju, nie powinno się tej kwestii bagatelizować, dlatego wieszaki garderobiane polskiego producenta można komponować z pasującymi do nich detalami takimi, jak: uchwyt, pojedynczy wieszak czy
gałka.