Większy wybór rączek do drzwi przesuwnych

Dynamicznie rozwijana oferta systemów przesuwnych GTV to efekt dużego zainteresowania stolarzy i producentów mebli ergonomicznymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz cichymi i niezawodnymi elementami jezdnymi. Firma wprowadziła właśnie na rynek trzy nowe rączki, rozbudowując dotychczasową linię wzorniczą.

Nowe rączki, Vista, Cote, Arco, oprócz dopasowanego do nowoczesnych wnętrz designu swoją konstrukcją zapewniają łatwy pochwyt i efektywną pracę systemu bez względu na wielkość skrzydła. Każda z rączek została wyposażona w gniazdo pod wsuwaną szczotkę odbojową oraz w rączkach Vista i Cote wsuwaną szczotkę przeciwkurzową, pogłębienia maskujące płaszczyznę cięcia listew poziomych oraz gniazdo do zamocowania prowadnika, zabezpieczające prowadnik przed obrotem w trakcie użytkowania. W zależności od grubości i rodzaju wypełnienia do wyboru mamy kilka systemów opartych na nowych rączkach.

System Vista

Jest to system do budowy drzwi przesuwnych oparty o rączkę Vista, gdzie jako wypełnienie możemy zastosować płytę o grubości 18 mm. Jako element nośny w tym systemie możemy zastosować również ramę aluminiową do wypełnień płytą meblową o grubości 18 mm lub mocowanym na klinach 4-milimetrowym szkłem.

System Cote

System oparty o rączkę Cote, w którym możemy wykorzystać jako element nośny płytę o grubości 18 lub 16 mm. Nowe rozwiązanie można również stosować do drzwi przesuwnych budowanych na ramie aluminiowej, którą wypełnić możemy płytą meblową o grubości 18 mm lub mocowanym na klinach szkłem o grubości 4 mm.

System Arco

Konstrukcja systemu Arco oparta jest na bazie ramy aluminiowej i rączce Arco. Wypełnienie, jakie możemy zastosować, to oprócz szkła o grubości 4 mm również płyta 10 mm lub systemy łączone szkła z płytą. Do mocowania szkła w ramie wykorzystano uszczelkę idealnie dopasowaną do kształtu gniazda w rączce.
W nowych systemach nadal mamy do wyboru dwie linie wzornicze torów dolnych Evo i Pro oraz wszystkie dotychczas dostępne w ofercie elementy uzupełniające, jak ciche i niezawodne prowadniki i wózki, pozycjonery i szczotki.    

(jr)

.