Więcej różnorodności dzięki płytom lakierowanym PerfectSense®

Lakierowane płyty EGGER PerfectSense to rodzina produktów, która od ponad pięciu lat zachwyca branżę jakością oraz swoimi szczególnymi właściwościami wizualnymi i dotykowymi. Producent materiałów drewnopochodnych EGGER nie spoczywa jednak na laurach. Firma kontynuuje prace rozwojowe w zakresie cieszących się popularnością płyt lakierowanych PerfectSense w wersji matowej i o wysokim połysku. Wszystko po to, aby klienci mogli za ich pomocą wyznaczać nowe standardy w zakresie projektowania mebli i aranżacji wnętrz.

 

Od chwili wejścia na rynek w 2015 roku płyty lakierowane PerfectSense Matt i Gloss zachwycają branżę meblarską, architektów, producentów i klientów końcowych.  Zwracają uwagę swoim eleganckim wyglądem, trwałością i wyjątkowymi wrażeniami dotykowymi. Firma EGGER, specjalista w dziedzinie materiałów drewnopochodnych, podniosła jakość swoich płyt lakierowanych PerfectSense. Płyty lakierowane EGGER PerfectSense Matt przekształciły się w Premium Matt, a płyty lakierowane EGGER PerfectSense Gloss w Premium Gloss. Oba warianty płyty lakierowanej zwiększyły również swój zakres zastosowań i można je teraz wykorzystać na jeszcze więcej sposobów. „Ze względu na światowy sukces i utrzymujący się trend matowych powierzchni udoskonaliliśmy nasz popularny produkt, jakim są płyty lakierowane matowe i o wysokim połysku, znajdując swoje zastosowanie również na powierzchniach poziomych” – podkreśla Hubert Höglauer, kierownik Działu Marketingu i Zarządzania Produktem w zakresie mebli i aranżacji wnętrz w grupie EGGER.

Płyty Premium Matt – teraz także do zastosowań poziomych

„Płyty lakierowane PerfectSense w wersji Premium Matt (PM) sprawiają, że EGGER wpisuje się w trend matowych powierzchni. Klienci mogę teraz korzystać z nowych możliwości w zakresie planowania i przetwarzania tego produktu” – dodaje Hubert Höglauer, podkreślając jednocześnie, że: „Innowacyjny system lakierowania wyraźnie zoptymalizował odporność matowej płyty lakierowanej EGGER na mikrozarysowania i zadrapania. W rezultacie rozszerzamy zakres zastosowań tego produktu na powierzchnie poziome, takie jak biurka, lady, półki, z wyjątkiem blatów kuchennych”. Właściwości zapobiegające pozostawianiu odcisków palców płyt lakierowanych Premium Matt ułatwiają utrzymanie czystości, ponieważ na powierzchni ślady palców są praktycznie niewidoczne. Sprawdza się to szczególnie w przypadku modnych ciemnych dekorów, które dostępne są w ofercie producenta płyt lakierowanych EGGER.

Płyty Premium Gloss – połysk na zupełnie nowym poziomie

Płyty lakierowane EGGER PerfectSense Premium Gloss (PG) wyróżniają się ponadczasową elegancją. W dalszych pracach nad płytami lakierowanymi z połyskiem Premium Gloss podkreślono efekt głębi i lustrzanego odbicia. Przyczynia się on do wizualnego powiększenia każdego pomieszczenia i nadaje mu elegancji. Właściwości powierzchni umożliwiają ponadto rozszerzenie zakresu zastosowań płyt Premium Gloss do powierzchni poziomych. Przy czym mamy tu na myśli powierzchnie o mniejszym obciążeniu użytkowania takich jak kredensy. One teraz mogą być również wykonane z wykorzystaniem płyt o wysokim połysku.

Idealnie dopasowane

Portfolio firmy EGGER obejmuje dopasowane obrzeża ABS i obrzeża akcentujące PMMA. Pozwala to stworzyć intrygujące i idealnie dopasowane projekty przy użyciu wszystkich płyt lakierowanych EGGER PerfectSense w wersji Premium Mat i Premium Gloss. Dopełnienie stylu wykorzystującego matowe powierzchnie lub powierzchnie o wysokim połysku jest możliwe przy zastosowaniu laminatów PerfectSense Topmatt lub HighGloss. Nowy blat roboczy PerfectSense Topmatt z obrzeżami może być stosowany w spójnych, matowych aranżacjach kuchennych. „Oferujemy odpowiednie i idealnie dopasowane produkty, gotowe spełnić każdy pomysł w zakresie aranżacji wnętrz w wyrafinowanym wykończeniu matowym lub z połyskiem” – mówi Hubert Höglauer.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw