Warsaw Home&Contract 2023 – międzynarodowe kontraktacje

Odwiedzający i wystawcy z 46 krajów Europy. Kontraktacje z różnorodną klientelą i najbardziej merytoryczna branżowa edukacja. Tak właśnie wyglądała 6. edycja Warsaw Home&Contract. Tegoroczna edycja otworzy się jeszcze bardziej na międzynarodowy networking. Zapraszamy w dniach 7-10 listopada do Ptak Warsaw Expo.

 

Warsaw Home&Contract już od wielu lat stanowi europejską stolicę targów wnętrz. Wiodącą pozycję wypracowała dzięki konsekwentnemu stawianiu na rozwój, zwiększaniu możliwości wystawców i odwiedzających, a także dzięki otwarciu eventu na międzynarodową publikę. Te czynniki przełożyły się na zwiększenie zarówno zaufania do wydarzenia, jak i satysfakcji odwiedzających. Dzięki targom znajdują oni nowych klientów i podbijają dotychczas mniej dostępne światowe rynki zbytu.

Ostatnia edycja Warsaw Home&Contract to prawie 49 tysięcy odwiedzających biznesowych. Wśród nich byli przedstawiciele aż 46 europejskich krajów i 8 spoza Starego Kontynentu. Cztery dni wydarzenia przełożyły się na nawiązanie tysięcy nowych relacji biznesowych, podpisanie kontraktów i umów na preferencyjnych warunkach i indywidualne podniesienie kompetencji uczestników dzięki konferencjom tematycznym.

Siódma edycja Warsaw Home&Contract będzie jeszcze bardziej otwarta na międzynarodowych odwiedzających, dostosowana pod wymogi sektora, pełna imponujących rozwiązań i edukacji na najwyższym, światowym poziomie.

Tegoroczna edycja targów będzie rekordowa, potwierdzony jest udział prawie 700 wystawców na 143000m² powierzchni.

Jeszcze więcej możliwości

Kolejna edycja Warsaw Home&Contract to jeszcze więcej możliwości dla odwiedzających. To aż siedem sektorów dedykowanych poszczególnym segmentom wystroju wnętrz. Warsaw Home Furniture to kontraktacje branży meblarskiej i jej innowacyjne rozwiązania. Warsaw Home Textile, czyli międzynarodowe targi tkanin i wzornictwa dla branży wnętrzarskiej, pokażą całą gamę możliwości branży, a Warsaw Home Light dedykowane będą oświetleniu.

Innowacje do kuchni będzie można poznać dzięki Warsaw Home Kitchen, a najnowocześniejsze rozwiązania do łazienek dzięki Warsaw Home Bathroom. Istotnym segmentem Warsaw Home&Contract będzie również Warsaw Home Bulid, czyli międzynarodowe targi materiałów wykończeniowych i budowlanych, pozycja obowiązkowa dla architektów wnętrz, inwestorów, designerów, deweloperów, a także firm budowlanych specjalizujących się w pracach wykończeniowych. Z kolei premiery rynkowe w dziedzinie elektroniki dla nowoczesnego domu będzie można obejrzeć podczas Warsaw Home Electronics.

Najnowsze trendy, innowacje i wyzwania

Nieodzownym elementem Warsaw Home&Contract 2023 jest konferencja branżowa poświęcona trendom, wyzwaniom i innowacjom sektora. Jej tematyka oscylować będzie wokół digitalizacji i automatyzacji sektora, nowych technologii w produkcji i procesach logistycznych, wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem branży wyposażenia wnętrz i designu czy przyszłości tego sektora. Nie zabraknie najlepszych dróg do inwestycji i finansowania w sektorze branżowym,. Pokazane będą przykłady dobrych praktyk i skutecznych metod zarządzania produktem.

Obrana tematyka nie tylko podniesie indywidualne kwalifikacje obecnych, ale również pozwoli wywołać dyskusję integrującą sektor.

Kto odwiedzi targi?

W gronie odwiedzających Warsaw Home&Contract 2023 pojawią się projektanci wnętrz, właściciele biur projektowych, architekci, deweloperzy, inwestorzy indywidualni, przedstawiciele hurtowni i składów budowlanych, właściciele hoteli, restauracji, dekoratorzy wnętrz, administratorzy biurowych przestrzeni publicznych, właściciele firm budowlanych realizujących wykończenia „pod klucz” ,przedstawiciele sieci handlowych i sklepów z wyposażeniem wnętrz, glazurnicy, monterzy budowlani i sanitarni, a także studenci architektury.

Wśród wystawców będzie można z kolei znaleźć producentów i dystrybutorów:
– mebli,
– płytek ceramicznych i gresowych,
– listew wykończeniowych i innej galanterii łazienkowej,
– ceramiki sanitarnej,
– armatury łazienkowej i kabin prysznicowych,
– grzejników oraz rozwiązań z zakresu ogrzewania,
wentylacji i klimatyzacji,
– okien,
– drzwi,
– podłóg i okładzin podłogowych,
– oprogramowania wspierającego projektowanie wnętrz,
– rozwiązań basenowych i SPA,
– oświetlenia wnętrz,
– tekstyliów wykończeniowych,
– rozwiązań smart-home i elektroniki użytkowej,
– bram i ogrodzeń,
–chemii budowlanej i wykończeniowej.
– systemów montażowych.

Obecne będą także biura projektowe i architektoniczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Warsaw Home&Contract 2023!

Warsaw Home&Contract 2023 – odbierz darmowy bilet: https://warsawhome.eu/autumn-edition/

(źródło Warsaw Home&Contract)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług