United Countries of Meble Polska

Czy wiecie, że targi MEBLE POLSKA w ostatnich 5 latach odwiedzili kupcy meblowi z blisko 100 krajów? Jest to jedno z najbardziej międzynarodowych wydarzeń branży meblowej w Europie. Co roku poznańskie kontraktacje meblowe odwiedzają kupcy meblowi z ponad 70 krajów. Dla przykładu porównajmy z nimi spotkanie o podobnej formule organizowane w Niemczech jesienią. Targi M.O.W. w Bad Salzuflen odwiedziły ostatnio osoby z 66 państw.

 

Grupa MTP, organizator targów MEBLE POLSKA, przeanalizowała statystyki zwiedzających z ostatnich 5 lat. Okazało się, że w tym czasie Targi MEBLE POLSKA odwiedzili handlowcy z 92 krajów!

Mapa pokazuje kraje, z których kupcy przyjeżdżają na targi do Poznania. Poszukują tu nowych kontrahentów i składają zamówienia na kolejny sezon sprzedażowy.

Strategia “Go global”

Grupa MTP zgodnie ze strategią „Go global” sukcesywnie rozwija zasięg geograficzny wydarzenia. Co roku działania promocyjne rozszerzane są na kolejne rynki o dużym znaczeniu dla rozwoju polskiego eksportu mebli. W efekcie od momentu zmiany w 2010 roku formuły targów na stricte biznesową liczba krajów, z których kupcy meblowi przyjeżdżają do Poznania kontraktować meble, wzrosła z 31 do 71. Jednocześnie udział zwiedzających z zagranicy przekracza już 50 procent.

Zdecydowanie największą grupę wśród zwiedzających stanowią kupcy z Niemiec. Podczas minionej edycji aż 15,9 proc. zagranicznych handlowców pochodziło z tego kraju. Bardzo licznie w targach uczestniczą także kupcy z Litwy, Wielkiej Brytanii, Czech, Francji, Ukrainy i Holandii. Stoiska wystawców odwiedzają również przedstawiciele handlu meblami z tak ważnych dla rozwoju polskiego eksportu mebli rynków, jak Stany Zjednoczone, Izrael czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Struktura zwiedzających podczas edycji 2023.

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług