Uchwyty na wysoki połysk

Nowa technologia galwanizowania aluminium w firmie GAMET pozwala na oferowanie aluminiowych uchwytów w kolorze lśniącego chromu.

Nowością w ofercie firmy Gamet są dwie serie uchwytów aluminiowych: UA91 i UA89. Kolekcja Arcada, w skład której wchodzą uchwyty i gałka UA91, wyróżnia się łagodnym i harmonijnym kształtem.

Charakterystyczne łuki uchwytów podkreślają nowoczesny styl kolekcji. Modele te dedykowane są do mebli kuchennych, pokojowych oraz łazienkowych. UA91 dostępny jest w trzech rozstawach: 32, 128 oraz 160 mm.

Z kolei model UA89 charakteryzuje się bardziej geometrycznym wzornictwem z delikatnymi frezami w kształcie łuków znajdującymi się tuż pod częścią chwytową. Jego prosta, lekka forma oraz uniwersalny kształt pozwalają dopasować go zarówno do mebli łazienkowych, pokojowych, jak i kuchennych. Uchwyty UA89 dostępne są w rozstawach od 32 do 192 mm. Dodatkowo możliwe jest dostosowanie większych rozstawów do potrzeb klientów.

Dzięki stosowanej technologii galwanizowania aluminium w firmie Gamet obydwie serie uchwytów oferowane są w trzech pokryciach galwanicznych: chrom (G0004), nikiel satynowy (G0006), nikiel szczotkowany (G0007). Modele te występują także w kolorze naturalnego aluminium (A0C00). Zarówno UA89, jak i UA91 w całości produkowane są w Polsce.

(ar)

.