„TWOJE MEBLE. TWÓJ REHAU” KONKURS NA NAJLEPSZY MEBEL

Firma Rehau ogłasza konkurs na najlepszy projekt mebli, do produkcji którego zastosowano jej produkty, zrealizowany od dzisiaj tj. 01.01.2020 do 15.12.2020 roku. Zgłoś projekty, które zrealizowałeś, właśnie realizujesz lub… za chwilę zrealizujesz i wygraj cenne nagrody!

 

W minionym roku Twoja firma spełniła marzenie o idealnych meblach niejednego klienta. Piękna kuchnia, meble do gabinetu, biura, pokoju dziecięcego czy łazienki – pochwal się swoimi projektami i realizacjami! Konkurs „Twoje meble. Twój REHAU” skierowany jest do stolarzy zaopatrujących się w produkty REHAU u naszych dystrybutorów. Pragniemy podziękować Ci za współpracę i korzystanie z naszych produktów w codziennej pracy, a także za zaufanie jakim Ty i Twoi klienci obdarzacie markę REHAU.

 

Już dziś zgłoś do konkursu wybrany i zrealizowany projekt. Możesz zgłosić ich maksymalnie pięć. Prześlij nam zgłoszenie zawierające dokładnie wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcia zgłaszanej realizacji na adres: przemysl@rehau.com. Pamiętaj – jeden formularz to jedna zgłaszana realizacja.

 

Trzy firmy, których realizacje zwyciężą w konkursie, zostaną uhonorowane wartościowymi nagrodami: rowerem górskim, tabletem i zegarkiem sportowym. Ponadto pokażemy całemu światu jak fantastyczne meble tworzysz.

Konkurs trwa od 28.09.2020 do 31.12.2020. Ogłoszenie wyników konkursu już w styczniu 2021. Szczegóły w znajdziesz w Regulaminie Konkursu na  stronie www.rehau.pl

 

Firma czeka na Twoje zgłoszenia!

Pochwal się swoimi meblami!