Szuflada przyszłości Hettich ArciTech już w ofercie Laymana

W ofercie firmy LAYMAN jest już jest dostępna najnowocześniejsza szuflada Hettich ArciTech, która jako jedyna na świecie wytrzymuje obciążenie do 80 kg oraz posiada system 2w1 pust to open silent, czyli otwieranie na dotyk wraz z cichym zamykaniem.

Szuflada ArciTech wyróżnia się niesłychanie łagodnym przesuwaniem i wyjątkową stabilnością. Pryzmatyczna prowadnica Actro działa imponująco lekko i równomiernie. Dzięki trzem zakresom obciążeń, 40, 60 oraz 80 kg, szuflady ArciTech są w stanie sprostać wszelkim wymaganiom. Szeroka gama produktów bazujących na pojedynczej platformie obejmuje dwie wysokości oskrzyń w pięciu wykończeniach powierzchni (białym, antracytowym, srebrnym, szampańskim i ze stali nierdzewnej) oraz sześć wysokości ścianek tylnych. Dla najbardziej wymagających klientów z segmentu Premium znajduje się w ofercie oskrzynia o wysokości 126 mm ze szklanym podwyższeniem boku DesignSide lub TopSide oraz tylną ścianką o wysokości 250 mm.

Nowością światową jest stetem push to open silent dzięki któremu szufada jako jedyna na świecie może być otwierana za pomocą dotknięcia ręką a przy zamykaniu jest miękki i cichy domyk !

Źródło: LAYMAN
Fot: LAYMAN/HETTICH
 

.