Systemy do zabudowy szuflad kuchennych Amix

Ciesząca się uznaniem i powodzeniem seria Systemu szuflad kuchennych  niezmiennie od ośmiu lat jest absolutnym bestsellerem sprzedaży w firmie Amix. Zestawy do zabudowy szuflad kuchennych przekroczyły próg miliona sprzedanych egzemplarzy. Szuflady kuchenne skutecznie wypierają standardowe szafki z przestrzeni mebli do kuchni. Do dyspozycji mamy nowoczesnej konstrukcji systemy do zabudowy szuflad kuchennych, a cechuje je minimalistyczny design, funkcjonalność i wszechstronność zastosowania.

 

System szuflad kuchennych TB 10

Dostępny jest w trzech kolorach: białym, szarym i srebrnym metaliku podobnie jak w innych systemach. Przetłoczenia na metalowych bokach dają dodatkowe wzmocnienie szufladzie kuchennej a ponadto dzięki zastosowaniu pełnego wysuwu prowadnicy szuflada daje  wygodny dostęp do umieszczonych tam akcesoriów kuchennych. Mechanizm montażu frontu szuflady jest bardzo funkcjonalny i łatwy w użyciu.

System szuflad kuchennych TB20 NOVA

Szuflada kuchenna z tego systemu charakteryzuje się nowoczesnym oraz gładkim wzornictwem. Nova posiada prowadnice z funkcją cichego domyku, które gwarantują komfortowe użytkowanie mebli kuchennych. Szuflady kuchenne z  systemu TB20 Nova ponadto charakteryzują się : pełnym wysuwem, obciążeniem dynamicznym 40 kg, kolorem szarym lub białym, oraz dwupoziomową regulacją.

Trzy lata temu ofertę firmy AMIX wzbogaciła nowa wersja Systemu Box – Slim Box. Szuflady kuchenne z tego systemu wyposażone są w ultracienkie płaszcze boczne, charakteryzujące się nowoczesnym oraz gładkim wzornictwem. Dzięki takiemu rozwiązaniu szuflada kuchenna wysuwa się maksymalnie na zewnątrz i daje dostęp do  pełnego wglądu jej zawartości.  Ciche domykanie sprawia, że użytkowanie szuflady jest bardziej komfortowe. Jedyny system w Polsce, w którym frezowanie dna szuflady jest niepotrzebne. W związku z tym wsuwając dno w boki, eliminujemy jego wystawanie poza obrys szuflady. Nowa konstrukcja opiera się na wysokiej klasy prowadnicach z funkcją miękkiego domykania, gwarantując bezproblemową pracę przez wiele lat. Spośród dwóch kolorów (biały oraz antracytowy) z nowej gamy kolorystycznej, czterech wysokości oraz siedmiu długości boków stworzymy szufladę na miarę naszych potrzeb i upodobań.