Syno – ślizg do długotrwałego użytkowania

Nowy ślizg meblowy Syno niemieckiej firmy Wagner posiada innowacyjną powierzchnię ślizgową, która jest wyjątkowo odporna na ścieranie i wilgoć, a dodatkowo ma właściwości tłumiące hałas. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane dla ochrony mocno użytkowanych podłóg w branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Konwencjonalne ślizgacze filcowe nie sprawdzają się w profesjonalnie użytkowanych meblach na mocno obciążonych powierzchniach. Tam, gdzie codziennie czyści się i wyciera podłogę na mokro, z powodu wilgoci oraz chemikaliów czyszczących filc pęcznieje, sztywnieje i w końcu staje się twardy i kruchy. Poza tym porowaty filc wchłania cząsteczki brudu, które podczas przenoszenia mebli mogą powodować uszkodzenia wrażliwych podłóg.

Ślizgacz Syno posiada powierzchnię składającą się z naturalnej mieszanki specjalnych włókien. Są one wyjątkowo odporne na ścieranie i mają doskonałe właściwości ślizgające. Materiał ten jest odporny na wilgoć i płyny, a dzięki swojej elastyczności ma właściwości tłumiące hałas – przestawianie krzesła ze ślizgaczami Syno jest o wiele cichsze.

Nowy ślizg jest przeznaczony do długiej pracy na różnych rodzajach mocno użytkowanych podłóg, na przykład wykonanych z linoleum, płytek ceramicznych czy kostki brukowej.

Syno posiada innowacyjny, wielokrotnie nagradzany system QuickClick firmy Wagner, który umożliwia łatwą wymianę wkładek ślizgowych na inne.

(jz)