“Super Ligna” dla Salvadora!

Dobre wyniki w 2014 i obiecujący początek roku pozwalają włoskiej firmie sprawić, że Ligna 2015 będzie “momentem umacniającym” własne strategie.

Salvador kontynuuje z zangażowaniem promocję własnej marki na międzynarodowym poziomie, silniejszą po 2014 roku (który zamknął się procentowym dwucyfrowym wzrostem), oraz stałą i konsekwetną obecność w najważniejszej prasie międzynarodowej.

Ligna będzie ponownie fundamentalnym momentem w życiu włoskiej firmy, która już od długiego czasu przygotowuje się, aby w Hannowerze pokazać się z najlepszej strony, oraz spotkać się z klientami, agentami, przedstawicielami handlowymi i partnerami projektów, które narodziły się w ostatnich miesiącach.

Pilarki i optymalizerki do drewna “made in Salvador” będą pokazane w pawilonie 12 na dwóch przyległych do siebie stoiskach (D70 i D76).

“To nasi klienci, jak zawsze, będą w centrum naszej uwagi na Lignie” komentuje Christian Salvador. “Nie interesują nas metry kwadratowe, wyposażenie, nowe rekordy czy scenografia, ale zaproponowanie prawdziwych, realnych, skutecznych rozwiązań technicznych, podzespołów, oraz nowych pomysłów, pozwalających na stworzenie maszyn, które tną drewno, ale również dodają większą wartość. Nie myślymy o subtelnej technologii samej w sobie, ale o skutecznych inwestycjach, które mogą być szybko zamortyzowane i mogą brać udział w konkretnym ulepszeniu logistyki i organizacji przedsiębiorstwa”.

“Nigdy nie traciliśmy czasu, w naszej już długiej historii, na zabieganie o fantazyjne rewolucje, czy prototypy na pierwszą stronę gazet” kontynuuje Salvador. “Nasze dna prowadzi nas tak, aby koncentrować się na tym, co jest niezbędne dla naszych klientów: wydajność, rozwiązania, niezawodność, niezmienna jakość”.

HIGHLIGTHS LIGNY 2015

Pięć haseł Salvadora na najbliższych targach Ligna.

Software. Nowiutka wersja do “Superpusha 200” pozwoli każdemu na zarządzanie maszyną w sposób łatwy i kompletny. Dzięki nowemu oprogramowaniu, maszyna będzie łatwa w obsłudze, intuicyjna jak smartfon, z grafiką jak na stronie internetowej, z obrazkami i jasnymi komendami, z ułatwionym importem i eksportem danych, a statystyki podadzą natychmiast efektywny koszt każdej obróbki, co do centa!

Szybkość. Wszystkie maszyny Salvador mogą poszczycić się dzisiaj lepszym wykonaniem, większymi prędkościami i wydajnością pomiędzy 20 a 40 procent względem poprzednich modeli; zawsze absolutnie niezawodne.

Serwis: rozwój nowych narzędzi i coraz skuteczniejszcyh technologii mają wpływ na serwis posprzedażowy, od zawsze jeden z plusów Salvadora, dzięki nowym urządzeniom, przy pomocy których łatwiej i szybciej można zidentyfikować problem, interweniować i ponownie uruchomić produkcje w bardzo krótkim czasie.

Sprzedaż: targi są momentem spotkań i biznesu, miejscem, gdzie można zaproponować szczególne warunki, które rodzą się dzięki możliwości rozmawiania przy jednym stole, dzięki wymianie pomysłów i wartości. Dla Salvadora, ludzie, dialog, bezpośrednia konfrontacja, są podstawowymi wartościami.

Rozwiązania. Piąte i ostatnie hasło nawiązuje do wszystkich nowych rozwiązań zarządzania tym, co odbywa się przed i po cięciu: nowe załadunki z niezależnymi komórkami, systemy rozpoznania, znakowania, etykietowania i jeszcze więcej.

Źródło/Fot.: SALVADOR

.