Stylowe meble Laufen

Metaliczne wykończenie, subtelne linie, cienkie ścianki mebli Sonar albo sentymentalne meble w serii The New Classic to idealne rozwiązanie do salonu kąpielowego, który zachowa styl, oferując funkcjonalne rozwiązanie.

Seria mebli Sonar projektu Patrycji Urquiola jest oferowana w metalicznych odcieniach: złotym, miedzianym lub tytanowym. Meble są wykonane z płyty meblowej lakierowanej. W połączeniu z ultracienkim blatem ceramicznym Nero Marquina inspirowanym marmurem zestaw tworzy bardzo ekskluzywną i subtelną propozycję niespotykanych mebli. Cienkie linie płyty meblowej i blatu świetnie pasują do umywalek Sonar z Saphirkeramik, które również mają subtelne, cienkie ścianki.

Bardzo lekka wizualnie kompozycja ma niespotykane kształty. Może być oferowana w wielu rozmiarach. Ciekawie prezentują się zestawy asymetryczne i dla dwojga. Do szafki można dobrać kolumnę.

Meble są komfortowe w użytkowaniu. Szuflady otwiera się w systemie „push&pull”, a mechanizmy Blum Movento zapewniają bardzo wysoką jakość na lata.

Dla zwolenników sentymentalnych kształtów, ale w nowoczesnym wydaniu Laufen przygotował meble The New Classic korespondujące z pozostałymi elementami. Mimo że zdobienia, zaoblenia i linie nawiązują do poprzednich epok, to forma oraz kolory są nowoczesne. Idealne połączenie.

Meble są oferowane w najnowszych wykończeniach: lakierowanej bieli w połysku lub szarości i fornirze czernionym dębie. Szafki są w modnych kształtach, oferowane w wielu rozmiarach. Można je nowocześnie aranżować, także asymetrycznie. Szuflady są od wewnątrz ciemnoszare. Serię uzupełniają kolumny i lustra ceramiczne, dające niezapomniane wrażenie.

Wyjątkowo nastrojowym i stylowym rozwiązaniem strefy „Wash point” w tej kolekcji jest stelaż umywalkowy z litego drewna orzechowego lakierowany w naturalnym kolorze.

Ciekawym i wygodnym rozwiązaniem przy montażu jest system 3D, który pozwala na łatwą regulację szafki w trzech kierunkach. Firma Laufen jak zawsze ma na uwadze względy ekologiczne. Wykorzystane materiały w produkcji mebli pochodzą z ekologicznych źródeł i wszędzie tam, gdzie to możliwe, zostały wykorzystane materiały z recyclingu.