Stopy Click-on – jedno kliknięcie i gotowe

Gdy wydawało się, że montaż ram LINAK do biurek prostszy ani szybszy już być nie może, firma poszła o krok dalej. Opracowała ona system Click-on, który jeszcze bardziej ułatwia połączenie stóp z ramą i stworzenie niezwykle stabilnego biurka z regulacją wysokości.

Kliknięcie! To najszybszy ruch, jaki można wykonać

Naukowcy odkryli niedawno, że pstryknięcie palcami to najszybszy ruch, jaki jest w stanie wykonać człowiek. Jest on 20 razy szybszy niż mrugnięcie okiem. O ile nie mamy na celu ustanowienia nowego rekordu szybkości, warto zaznaczyć, że mniej więcej tyle właśnie czasu zajmuje montaż jednej stopy z nowym systemem Click-on.

Poprawa jakości życia dzięki lepszym rozwiązaniom

Od momentu wprowadzenia przez LINAK pierwszego w historii kompletnego systemu elektrycznej regulacji wysokości do biurek w 1998 roku projektanci i inżynierowie tej firmy nieustannie opracowują systemy biurkowe, szukając nowych możliwości poprawy jakości życia klientów i użytkowników. Stopy z nowym systemem Click-on to kolejne udoskonalone rozwiązanie. Umożliwia ono połączenie stóp z ramą w sposób wygodny, intuicyjny i bez użycia narzędzi.

Pełna kompatybilność dla maksymalnej swobody projektowania

Stopy z systemem Click-on pasują do trzyczęściowych kolumn DL6 PLUS, DL11 PLUS, DL19 PLUS i DL21 PLUS o przekrojach: okrągłym, prostokątnym i kwadratowym oraz prostokątnych i kwadratowych nóg stosowanych w rozwiązaniu Desk Frame 2. Są one dostępne w dwóch wariantach długości (710 i 560 mm) i trzech kolorach wykończenia (białym, szarym i czarnym).

Stopa może mieć długość 560 lub 710 mm.

W ofercie są trzy kolory wykończenia: biały, szary i czarny.

Bezbłędne dopasowanie już za pierwszym razem

Stopy z systemem Click-on to ukoronowanie nowoczesnego i łatwego w montażu rozwiązania. Jest to także doskonałe uzupełnienie nowej serii szybkobieżnych kolumn podnoszących DL PLUS™. Nadają się również do rozwiązań LINAK z kompletną ramą, Desk Frame 1 i Desk Frame 2. Jedyne potrzebne śruby to te, które są wykorzystywane do mocowania blatu. Reszta łączona jest na zatrzask! Szybki i łatwy sposób montażu stabilnej podstawy biurka do pracy siedząco-stojącej.

Click-on pasuje do nóg o przekrojach prostokątnym, kwadratowym i okrągłym.

Małe biuro – domowe biuro – każde biuro

Opracowany z myślą o użytkownikach małych biur i biur domowych nowy system Click-on pozwala zamontować stopy do ramy biurka w niezwykle prosty sposób bez użycia narzędzi. Wystarczy jedno kliknięcie.

Ryzyko błędu jest praktycznie zerowe – to tak proste jak pstryknięcie palcami.

http://www.linak.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług