SPECTRUM METAL – nowa kolekcja Niemann Polska

Meble wykonane z płyt i frontów imitujących powierzchnie metaliczne to ostatnio bardzo popularny wybór. Na jesień firma Niemann Polska wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję – Spectrum Metal. Tworzą ją płyty meblowe, których powierzchnia została uszlachetniona warstwą metalu.

 

Produkty metaliczne coraz częściej pojawiają się w projektach wnętrz, nadając meblom wytworności i wysublimowanego stylu glamour. Widząc duże zainteresowanie powierzchniami metalowymi, zarówno naturalnymi, jak i łatwiejszymi w obróbce imitacjami, firma Niemann Polska wprowadziła do swojej oferty nową, niepowtarzalną ofertę płyt – Spectrum Metal, zawierającą 3 dekory – Miedź, Złoto i Tytan.

Indywidualnie wypracowana i udoskonalona technologia produkcji polega na naniesieniu na płytę cienkiej powłoki z transparentnego laminatu, która jest dodatkowo wzbogacona o warstwę metalu, co powoduje, że powierzchnia zyskuje szlachetny charakter.

W kolekcji znajdują się dodatkowo dwa rodzaje wykończenia powierzchni – Gładka oraz Crumble („młotkowana”). Płyta Spectrum Metal jest odporniejsza i tańsza od naturalnego odpowiednika a dodatkowym atutem jest łatwość w obróbce.

Metalowa powierzchnia, z ciekawym efektem optycznym, nada nawet klasycznym meblom miejskiego szyku. Wprowadzając do aranżacji kuchni miedź lub złoto, musimy wiedzieć, że prezentują się one najlepiej w towarzystwie klasycznych barw. Miedź wprowadza do wnętrz atmosferę ciepła, równoważąc chłodniejsze tony. Złoto natomiast będzie idealnym uzupełnieniem eleganckiej czerni, ożywi biel, sprawdzi się także w parze z szarościami i brązami. Warto pamiętać, że metaliczne dodatki do mieszkania to inwestycja na lata. I co ważne, z biegiem czasu wcale nie tracą na aktualności ani wyglądzie.

Płyty Spectrum Metal odzwierciedlają najnowsze trendy i dają nowe możliwości ich wykorzystania. To z pewnością niepowtarzalny produkt na polskim rynku!

(mz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług