Solidne, polskie stelaże do łóżek

Działająca na rynku od dwóch lat firma MR Producent Stelaży specjalizuje się w produkcji stelaży do łóżek. Przedsiębiorstwo wytwarza stelaże metalowe i drewniane oraz wszystkie potrzebne do nich akcesoria.

Do produkcji wykorzystywane są najlepsze materiały pochodzące od polskich dostawców. Dzięki temu powstają mocne, solidne i trwałe wyroby, które będą służyły użytkownikom wiele lat.

Firma, starając się sprostać wymaganiom klientów, cały czas intensywnie się rozwija, udoskonala swoje wyroby i wzbogaca park maszynowy. Dokonuje inwestycji w nowe urządzenia oraz dąży do maksymalnego skomputeryzowania przebiegu procesu produkcyjnego. Wszystko to ma na celu dostarczenie klientom wysokiej jakości produktów w jak najkrótszym czasie i przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Należy podkreślić, że producent dba o ekologiczność swojej produkcji, stara się minimalizować ilość powstających odpadów oraz dokonuje ich utylizacji bez szkody dla środowiska.

Dziennie w zakładzie produkowanych jest kilkadziesiąt sztuk stelaży, co pozwala utrzymać wysokie stany magazynowe i sprawną, praktycznie natychmiastową obsługę zleceń. Poza standardowymi wyrobami firma wykonuje także produkty nietypowe, na zamówienie, zgodnie z wytycznymi klientów w zakresie rozmiarów i kształtów.

Aktualnie firma skupia się na zdobywaniu rynku krajowego i pozyskiwaniu jak najszerszej grupy odbiorców z całej Polski. Swoje produkty transportuje do kontrahentów we własnym zakresie na korzystnych warunkach.

Oferta firmy MR Producent Stelaży w zakresie stelaży łóżkowych

Stelaże metalowe:

  podnoszone (czołowo i bocznie),

  stałe,

  samonośne,

  dostawki hotelowe.

Stelaże drewniane – stałe

Akcesoria:

  listwy,

  nakładki,

  siłowniki.

(jz)