Schilsner – kraj to za mało

Polski producent obrzeży ABS od dłuższego czasu rozwija swoją sprzedaż nie tylko w kraju, ale również na zagranicznych rynkach. Dowodem na to jest coraz większa rzesza klientów na rynku wschodniej, zachodniej i południowej Europy.

Eksport – rosnące uznanie za granicą
Sprzedaż produktów firmy Schilsner na zagranicznych rynkach stale rośnie. Obrzeża ABS polskiego producenta zdobywają coraz większe uznanie wśród klientów szczególnie ze względu na jakość oraz idealne dopasowanie do płyt laminowanych wiodących producentów.

Krajami, z którymi współpracuje Schilsner IG, są między innymi: Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Rosja (Kaliningrad), Białoruś, Czechy, Słowacja, Finlandia, Mołdawia.

Polski producent stale poszerza grono swoich klientów, więc z czasem lista państw będzie dłuższa za sprawą prężnie rozwijającego się działu eksportu. Klienci zainteresowani współpracą otrzymują bezpłatnie próbki oraz wzorniki obrzeży ABS, aby móc w pełni przekonać się do oferty. Jest to najlepszy sposób na pozyskanie nowych kontrahentów znajdujących się w tak dużej odległości od polskiego zakładu produkcyjnego. Reagując na zapotrzebowanie na obrzeża różnych producentów płyt meblowych, dla wielu zagranicznych kontrahentów są przygotowywane indywidualne dopasowania wybarwień, jak i dopasowania z aktualnych kolekcji pod poszczególne płyty będące w ofercie klienta. Wielu odbiorców otrzymuje również indywidualnie przygotowane dla nich wzorniki oraz ekspozytory.

Promocja nowych produktów
W połowie kwietnia pojawiła się specjalna promocja na zakupy pakietowe ulepszonego środka czyszczącego ABSORFEN Strong oraz kleju kontaktowego CON4’S. Towarzyszyć temu będzie ekspozycja nowych produktów wraz z ulotkami informacyjnymi w niewielkich standach, które pojawią się u dystrybutorów. Szczegóły będą dostępne u regionalnych przedstawicieli firmy Schilsner oraz u partnerów handlowych producenta obrzeży.

Schilsner – obrzeża meblowe i nie tylko
Obrzeża ABS produkowane są z termoplastycznego materiału, który jest łatwy w obróbce mechanicznej oraz ręcznej, a w efekcie końcowym nadaje okleinowanym powierzchniom wysoką jakość. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii Schilsner jest w stanie dopasować dekor obrzeża idealnie do dekoru płyty przy jednoczesnym idealnym odwzorowaniu struktury powierzchni, natomiast produkcja obrzeży z rolek jumbo umożliwia wyprodukowanie obrzeża w praktycznie każdej szerokości, jedynym ograniczeniem jest szerokość jumbo rolki wynosząca 350 mm. Standardowo obrzeża produkowane są w grubościach od 0,5 do 2 mm.

ABS idealnie nadaje się również do produkcji samoprzylepnych zaślepek meblowych, które od dłuższego czasu stanowią główny element estetyczny mebla. Kolorystyka nie odbiega od dekoru obrzeża ani płyty meblowej, w związku z czym można powiedzieć, że idealne dopasowanie dotyczy również tego wyrobu. Średnica zaślepki 14 mm jest w pełni wystarczająca zarówno na zakrycie wkrętów gwintowanych, jak i konfirmatów.

Dzięki zastosowaniu bardzo mocnego kleju zaślepka trzyma się praktycznie każdego materiału – drewna, metalu czy laminatu płyty meblowej. Schilsner oferuje zaślepki oznaczone tymi samymi symbolami i nazwami co obrzeża czy płyty meblowe. Standardowo produkt ten sprzedawany jest w kartonikach, które zawierają 40 listków zaślepek (25 zaślepek na listku).

(gs)

.