Schilsner – jeden z największych asortymentów zaślepek

Schilsner IG oferuje szeroką gamę kolorystyczną zaślepek meblowych dostępnych w średnicach 14 i 20 mm.
Zaślepki meblowe, produkowane przez wrocławskiego producenta obrzeży, wykonane są z ABS-u o grubości 0,5 mm i odwzorowane w identycznym wybarwieniu jak obrzeże producenta oraz płyta meblowa. Takie dopasowanie sprawia, że maskowane wkręty, konfirmaty czy złącza mimośrodowe stają się zupełnie niewidoczne, a powierzchnia płyty meblowej otrzymuje jednolity wygląd.

Zastosowanie wysokiej jakości mocnego kleju sprawia, że produkt ten bardzo dobrze trzyma się zarówno laminatu, jak i metalowych elementów łączących. W porównaniu do innych zaślepek dostępnych na rynku meblarskim te dostarczane przez Schilsner IG na pewno z łatwością nie odpadną, a do ich usunięcia trzeba zastosować dodatkowe narzędzia.

Oferta firmy obejmuje ponad 260 dekorów, głównie do płyt Krono i Pfleiderer oraz wybrane do Egger i Kronospan. Zaślepki dostępne są w średnicy 14 mm oraz na zamówienie 20 mm – w tym przypadku wystarczy zamówić minimalnie tylko 5 kartoników. Zaślepki pakowane są w poręcznych pudełeczkach, gdzie dla rozmiaru 14 mm na jednym listku znajduje się 25 zaślepek, a w kartoniku jest 40 listków, z kolei dla średnicy 20 mm jeden listek zawiera 15 zaślepek, a kartonik zawiera 20 listków.

Opisywane zaślepki meblowe cieszą się dużą popularnością oraz zainteresowaniem ze względu na dobór kolorystyczny oraz jakość tego produktu. Idealnie pokrywają każdy rodzaj elementu łączącego oraz otwory po nawiercaniu.

W 2014 r. Schilsner IG oferował klientom specjalne regały do ekspozycji i przechowywania zaślepek. Akcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc producent w przyszłości na pewno wznowi tego typu promocję.

Klienci otrzymują również bezpłatnie wzorniki zaślepek zawierające pełną gamę kolorystyczną. Warto również wspomnieć o oznaczeniach, które jak w przypadku obrzeży mają identyczny symbol oraz nazwę jak płyta meblowa, do której są dedykowane.

Informację o dostępnych dekorach można znaleźć na stronach internetowych producenta obrzeży, gdzie w formularzach zamówień znajduje się rubryka poświęcona właśnie temu asortymentowi.

(gs)

.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług