Schattdecor na targach Sicam 2022

Skomplikowane czasy wymagają elastycznych rozwiązań i dobrego pakietu ofertowego. Jednym słowem: „One Source. Unlimited Solutions”. Schattdecor – ekspert w branży powierzchni dekoracyjnych – kierując się tym właśnie motto, udowadnia, że jest stabilnym, międzynarodowym partnerem i zaprezentował na targach Sicam 2022, przyszłościowe rozwiązania. To, co potrzebne jest dziś, aby osiągnąć sukces jutro.

 

Rynek oczekuje obecnie, w zakresie designu i produktu, nowych, sprawdzonych rozwiązań. Roland Auer, prezes grupy Schattdecor mówi: „Jako przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnoświatowym jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, które wynikają z procesów produkcyjnych czy dostawczych. Specjalizując się w wytwarzaniu powierzchni dekoracyjnych, współpracujemy z naszymi partnerami na całym świecie, a naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom pełnego pakietu, który jest fundamentem sukcesu na ich drodze do rozwoju produktów”.

Moda na ekologiczne powierzchnie meblowe

Fineflex to produkt przyjazny środowisku, na bazie PET. W 80% składa się z recyklingowanej folii PET. W jej obiegu produkcyjnym udaje się nawet ponownie przetworzyć makulaturę. Produkcja Made in Germany, a dokładnie Made in Oelde obok Bielefeld. Dzięki współpracy z firmą Fine decor, w której Schattdecor ma od 2021 roku 50% udziałów, powstają jednokolorowe powierzchnie PET. To one właśnie zdobiły stoisko firmy na targach Sicam. Aktualna kolekcja obejmuje 14 kolorów uni, a ich debiut miał miejsce wczesnym latem 2022. Dostępne są one w sprzedaży online na stronie: fineflex.pet.

Hity wzornicze na Sicam 2022

Ekspert branży powierzchni dekoracyjnych proponuje nowe hity wzornicze: dekor kamieniopodobny Acapulco, California Elm w jasnym wybarwieniu (zaprezentowany w ramach kampanii Global Essentials), nowy dekor Dąb Valencia oraz bestseller Omega Oak (z kolekcji Decor Selection 2022) w nowej wersji kolorystycznej.

Nowoczesna forma rustykalności znajduje swoje odbicie w dekorze Dąb Karlstad. Podczas targów we Włoszech w jeszcze jaśniejszym kolorze, co doskonale wpisuje się w zapotrzebowanie rynku na naturalność powierzchni. Firma zaprezentowała także szeroką gamę nowych produktów. Warto zwrócić uwagę między innymi na takie wzory jak: Halong, Stone Pine, Calgary, Dąb Salvador czy Castello.

Bestsellery i nowości wzornicze zostały pokazane w formie multifunkcjonalnych wnętrz. W ten sposób Schattdecor nawiązuje do koncepcji trendowej „Resilient Habitats“, prezentowanej z sukcesem od dwóch lat (premiera podczas Interzum 2021). Adaptacja to jedno z czołowym haseł naszych czasów. Przekłada się ono na elastyczność projektową. Jej efektem jest dopasowanie wnętrz do aktualnych potrzeb odbiorców, takich jak np. efekt antifingerprint czy odporność na zarysowania.

http://www.schattdecor.com

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw