Schattdecor – dane finansowe za 2023 rok

Łączny obrót Grupy Schattdecor za rok 2023 przekroczył 900 milionów euro i był nieco niższy niż w roku poprzednim. Grupa utrzymuje swoją produkcję na poziomie z ubiegłego roku. Jest to około 1,4 miliarda metrów kwadratowych w zadruku i 725 milionów metrów kwadratowych uszlachetnionych powierzchni.

 

Roland Auer, Prezes Grupy Schattdecor, podkreśla, że branża nadal znajduje się w fazie niepewności. Jak mówi: „Rok 2023 był pełen kontrastów, z okresami wzlotów i upadków.” Na horyzoncie wciąż nie widać zwiastunów poprawy sytuacji, „niemniej jednak firma z energią i pasją kontynuuje swoje działania”. Roland Auer wyjaśnia: “Dzięki nowoczesnym produktom, partnerstwom i globalnej sieci, pokonujemy trudności tego czasu”.

W bieżącym roku finansowym Schattdecor planuje inwestycje o wartości 40 milionów euro. Te środki zostaną przeznaczone na rozbudowę mocy produkcyjnych, rozwój technologii oraz utrzymanie i rozbudowę międzynarodowej infrastruktury. Roland Auer stwierdza: „Firma koncentruje się na wydajnych, innowacyjnych technologiach i procesach, aby sprostać wymaganiom rynku i klientów.”

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług