Ekologiczne płyty meblowe

W ostatnich latach widać większe zainteresowanie środowiskiem i rosnącą świadomość ekologiczną konsumentów. We wnętrzach oznacza to, że staramy otaczać się tym, co naturalne. Dlatego bardziej świadomie dobieramy odpowiednie materiały, z których powstaną meble i zabudowy w naszym domu.

 

Niemann Polska wprowadza do swojej oferty kolekcję włoskich płyt ekologicznych marki Saviola. Płyt, które pochodzą w 100% z recyclingu. Koncepcją produkcji ekologicznych płyt meblowych jest wykorzystanie już raz użytego materiału drewnopochodnego. Może on pochodzić ze starych mebli, drewnianych krzeseł czy palet. W związku z tym nie ma konieczności ścinania nowych drzew.

Cały proces produkcji płyt to zintegrowany i powtarzalny cykl, począwszy od zbierania drewna odpadowego po recykling i przekształcenie surowców w nowy i funkcjonalny produkt. Cały proces został tak przemyślany, że nawet drewno, które z jakichś powodów nie może zostać poddane recyklingowi, jest wykorzystywane do produkcji zielonej energii – elektrycznej i cieplnej – jako biomasa do zasilania całego procesu produkcyjnego.

Kolekcja płyt z recyclingu Saviola łączy włoski design ze zrównoważonym rozwojem i ekologiczną produkcją. W sprzedaży Niemann Polska będzie 9 modnych dekorów inspirowanych naturą – głównie drewnopodobnych ze strukturą prawdziwego drewna i desek. Z pewnością sprawdzą się jako fronty mebli czy drzwi przesuwne.

http://www.niemannpolska.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług