REJS zaprasza na Swojskie Smaki

Jesienią, kiedy poranki stają się coraz chłodniejsze, nic nie smakuje tak dobrze jak aromatyczna kawa i sycące, swojskie śniadania. REJS zaprasza na jedno i drugie. Już 3 października rusza kolejna tura wyjątkowych porannych spotkań branżowych, na które zapraszamy projektantów, architektów wnętrz i stolarzy z całego kraju. Organizator gwarantuje solidną dawkę wiedzy, atrakcyjne rabaty i niepowtarzalną atmosferę.

 

Prezentacje produktowe, premiery i pokazy, fachowe porady, gorące dyskusje, a do tego pyszna kawa i jeszcze pyszniejszy, suty posiłek – oto program każdego ze Swojskich Smaków – wyjątkowych wydarzeń branżowych REJS, które odbywać się będą jesienią w punktach handlowych marki i zaprzyjaźnionych hurtowniach. Pierwsze z nich startują 3 października, równo o godz. 8, w Bydgoszczy, Świętochłowicach i hurtowni Dekor-płyt.

Swojskie Smaki REJS to unikalna okazja do poznania innowacyjnych rozwiązań marki: tych nowych i tych już docenianych. Podczas spotkań prezentowane będą m.in. szuflady Comfort Box i Ultra Box, systemy przesuwne Laguna, a także cargo i cornery. Nie zabraknie niezbędnych okuć np. zawiasów z linii Basic, Regular i Expert, a także prowadnic Solid Slide. Uwagę z pewnością przyciągną systemy oświetleniowe, które firma REJS wprowadziła do oferty w ubiegłym roku, a także akcesoria uzupełniające jak uchwyty.

Ponadto, oprócz sycącej dawki wiedzy nt. produktów i montażu, uczestnicy spotkań mogą liczyć na atrakcyjne swojskie ceny na wybrane akcesoria i komponenty meblowe. Z rabatów skorzystać można tylko w dniu trwania śniadania.

Aktualny harmonogram spotkań dostępny jest na stronie www.rejs.eu/co-nowego/swojskie-smaki-z-rejs/. W każdym z punktów handlowych odbędzie się tylko jedno Swojskie Śniadanie.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług