pojemniki do przypraw

RAUVISIO noir – kolejna nowość REHAU z kolekcji noble matt

Matowy wygląd to jeden z obowiązujących obecnie trendów wnętrzarskich. Zachwyca przede wszystkim swoją dyskretną elegancją. RAUVISIO noir to nowa powierzchnia meblowa, wokół której skupia się cała kolekcja. To połączenie stylu z najwyższą jakością wykonania. Jedwabiście matowe, przyjemne w dotyku wykończenie nadaje jej wyrazistości.

 

W ofercie znajduje się 12 idealnie dopasowanych kolorów, odpowiadających na potrzeby inwestorów – od klasycznej bieli, po cieplejsze, stonowane barwy beżu, brązu, aż po mocniejsze akcenty zielonej oliwki, granatu i czerni.

Laminat HPL RAUISIO noir charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania czy uderzenia. Ze względu na wytrzymałość materiału na wysoką temperaturę i wilgoć będzie świetnym rozwiązaniem do tak wymagających pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Warto dodać, że wykonując mebel z RAUVISIO noir nie musimy martwić się o odciski palców. Na tej powierzchni one nie pozostają.

RAUVISIO noir stanowi optymalne dopełnienie RAUVISIO brilliant w wersji noble matt. Dzięki idealnemu doborowi kolorystyki sam decydujesz, jaki materiał i w jakim miejscu chcesz wykorzystać. Bez żadnych kompromisów w zakresie wyglądu i wrażeń dotykowych.

To co w szczególności wyróżnia kolekcję RAUVISIO noir to głębia matu. Odbicie światła jest niewielkie także przy niewielkim kącie padania.

Poznaj więcej szczegółów i inspiracji, klikając tutaj:

https://bit.ly/3n84S6u

 

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług