Prestiżowe wyróżnienie dla Twojego mebla

Grupa MTP zaprasza producentów do wzięcia udziału w konkursie o Złoty Medal targów Meble Polska 2023. Zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 20 stycznia. Czy warto?

Jak najbardziej. Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej znanych i cenionych nagród na polskim rynku. Jest to jednak nie tylko prestiżowe wyróżnienie. Jego przyznanie to przede wszystkim silna promocja nagrodzonego wyrobu. Zaczyna się ona od intensywnych działań informacyjnych Grupy MTP na temat laureatów, które trafiają do szerokiego odbiorcy. Jest to także otwarcie drogi do drugiego etapu konkursu, udziału w plebiscycie Złoty Medal Wybór Konsumentów, gdzie wybierany jest najlepszy produkt przez społeczność. Nagroda buduje więc silną pozycją rynkową mebla oraz pozytywny wizerunek samego producenta. Co ważne znak Złotego Medalu MTP funkcjonuje długo w przestrzeni biznesowej i komunikacyjnej z kontrahentami i klientami. Nawet po latach jest on liczącym się symbolem jakości i innowacyjności wyrobu.

Oczywiście Złoty Medal trafia do produktów szczególnych, które wybiera Sąd Konkursowy złożony z branżowych ekspertów. Jak podaje Grupa MTP wyroby takie muszą wyróżniać się między innymi:
– nowoczesnością i innowacyjnością zastosowanych w nich rozwiązań,
– ekonomicznością i walorami eksploatacyjnymi (ceną, kosztami eksploatacji i serwisu, kosztami likwidacji),
– niskim oddziaływaniem na środowisko (metodami regeneracyjnymi, recyclingiem, biodegradowalnością),
– oszczędnością zużycia materiałów i energii,
– funkcjonalnością (rozumianą jako połączenie kryteriów użyteczności i praktyczności),
– estetycznością.
Mogą to być także produkty będące wynikiem projektów badawczych, konstrukcyjnych, technologicznych, eksploatacyjnych i usługowych. Przy czym powinny być przystosowane do zastosowanie w praktycznej produkcji.

W konkursie mogą wziąć udział tylko produkty, które będą eksponowane podczas targów Meble Polska 2023. Firmy mogą zgłaszać więcej niż jeden wyrób. Zgłoszeń należy dokonywać przez panel Strefa Wystawcy na https://strefawystawcy.pl/pl.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług