Poszukiwani monterzy mebli – praca w Niemczech

Firma Alnus dla swojego klienta, niemieckiej firmy poszukuje pracowników:

– do oddziału firmy w Saksonii, szuka 2-3 osób, monterów mebli, zatrudnienie na stałe według prawa niemieckiego. Z miejsca siedziby firmy monterzy będą podróżować na całe Niemcy. Orientacyjny czas na jednym miejscu pracy ok. 4 tygodnie, powrót w piątek do siedziby firmy, w poniedziałek rano podróż na dane miejsce pracy.

– do oddziału firmy w w północnej Nadrenii-Westfalii (2 osoby, najlepiej samodzielna firma). Z miejsca siedziby firmy monterzy będą podróżować na całe Niemcy. Orientacyjny czas na jednym miejscu pracy ok. 4 tygodnie, powrót w piątek do siedziby firmy, w poniedziałek rano podróż na dane miejsce pracy. Preferowany: zakład rzemieślniczy, samodzielna firma, stolarze od budowy wystaw (ekspozycji), w obszarze kuchni (budowa ścian drewnianych), prace tapicerskie. Ewentualne montaże kuchni.

Wymagania:

– zaletą byłoby, gdyby monterzy mieli doświadczenie w rzemiośle drzewnym, stolarstwie, pozostałym rzemiośle oraz podstawową możliwość rozmawiania po niemiecku lub angielsku.

– stosunek pracy generalnie miałby być długoterminowy,

– szczegółowe przyuczenie do pracy będzie przeprowadzone,

– wynagrodzenie: do negocjacji (zależnie od doświadczenia), zależne od kwalifikacji pracowników i wynosi pomiędzy 12 a 20 euro za godzinę, odpowiednie dopasowanie (wynagrodzenia) zależnie od wykonywanej pracy, predyspozycji, wydajności pracownika.

Klient to pracodawca, który angażuje się w swoich pracowników, dąży do długotrwałych związków z nimi.

CV oraz zgłoszenia od samodzielnych firm prosimy kierować:

biuro@alnuspolska.eu

tel 603426289

Photo by Chris Briggs on Unsplash