Płyty Pianovo Inox

Na najważniejszych targach w branży meblowej – interzum w Kolonii, nie mogło zabraknąć firmy Niemann, która od lat przygotowuje dla odwiedzających wiele nowości. Propozycje, które spotkają się z największym zainteresowaniem, w ciągu paru tygodni zostaną wprowadzone do oferty firmy Niemann Polska.

Jednym z produktów, który miał swoją premierę, są płyty Pianovo Inox. To całkowicie nowa jakość powierzchni podążająca za najnowszymi trendami na rynku płyt meblowych. INOX to częściowo matowa powierzchnia, dająca wyobrażenie powierzchni szczotkowanej niczym stal nierdzewna. Ten nowy produkt z pewnością podkreśli niepowtarzalność mebla, nadając mu techniczny wygląd. Dodatkowym atutem jest szeroki wybór kolorów – INOX dostępny będzie w całej palecie kolorystycznej płyt Pianovo.

Pianovo Super-mat, Pianovo Inox oraz nowe kolory płyt akrylowych, na które firma ma wyłączność, już wkrótce zagoszczą na polskim rynku. Nowe propozycje z pewnością wzmocnią przewagę tego producenta nad konkurencją.
Niemann konsekwentnie dąży do rozwoju swojej oferty, zaskakując odbiorców coraz to ciekawszymi propozycjami, oprócz nowych produktów udoskonalane są i rozwijane także wcześniejsze grupy wyrobów poprzez wprowadzanie nowych wzorów i kolorów.

Dużym sukcesem, szczególnie na rynku największych w Polsce producentów mebli, stało się wprowadzenie do oferty firmy mniejszych grubości laminatów w najbardziej popularnych kolorach. Możliwość naklejania akrylu na różnych rodzajach płyt, m.in. MDF, sklejka, płyta wiórowa, daje ogromny potencjał w zastosowaniach tego produktu przy produkcji mebli, korpusów, skomplikowanych zabudowach czy innych specjalnych zastosowaniach, gdzie szerokość oferty i cena mogą mieć istotne znaczenie.

(mz)

.