Perfekcja w każdym calu

Obrzeże nowej generacji 3D – 3w1 to styl, nowoczesność i perfekcja w każdym calu. Jest to absolutna nowość produktowa pośród szerokiej gamy asortymentu oferowanego przez firmę Döllken. Mimo swej krótkiej obecności na rynku obrzeże 3D – 3w1 jest już bardzo modne i cieszy się dużym powodzeniem wśród wymagających odbiorców.

Produkt ten występuje wyłącznie w dwóch, lecz bardzo pożądanych i popularnych wariantach kolorystycznych, gdzie stal szlachetna łączy się z jednolitą bielą lub z drewnem w kolorze wenge. Obie wariacje można stosować do wykończeń wielu płyt niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, w którym się znajdują. Idealne, a zarazem praktyczne połączenie matowego i połyskliwego materiału na jednym obrzeżu nadaje wyjątkowego wyglądu.

Jeśli chcemy zaprezentować wnętrze w uniwersalny i niepowtarzalny sposób, obrzeże 3D – 3w1 firmy Döllken doskonale to ułatwia, w przepiękny sposób podkreśla efekt mieszania materiałów. Dla wszystkich, którzy uwielbiają powierzchnie o wysokim połysku i jednocześnie nie chcą zrezygnować z właściwości funkcjonalnych nowoczesnych obrzeży meblowych, obrzeża 3D – 3w1 są optymalnym rozwiązaniem, a zarazem idealną alternatywą do obrzeży z ABS o wysokim połysku.

Opisywane rozwiązanie można z powodzeniem zastosować również do zlicowanych wykończeń takich jak drzwi, które zyskują wówczas na wartości poprzez wykończenie z metalowego rdzenia.

(ek) 

.