Panele biurkowe DPI LINAK – więcej niż można by się spodziewać na pierwszy rzut oka

Zoptymalizowana konstrukcja, intuicyjna obsługa i wbudowany czujnik antykolizyjny — wszystko to oferowane przez jeden panel biurkowy. Panele biurkowe DPI LINAK przeznaczone dla biurek do pracy stojąco-siedzącej wyznaczają nowy poziom innowacyjności i ochrony.

 

Obejrzyj film o panelach biurkowych DPI firmy LINAK

 

Zoptymalizowana stylistyka

Nowe panele biurkowe DPI zaprojektowano zgodnie ze współczesnym podejściem projektowym, aby urozmaicić wzornictwo każdego biurka do pracy stojąco-siedzącej. Panel DPI oferowany jest w dwóch wariantach: podstawowej z możliwością podnoszenia i opuszczania oraz zaawansowanej z wyświetlaczem, co daje projektantom i producentom swobodę dopasowania go do biurek do pracy stojąco-siedzącej.

Firma LINAK® niestrudzenie pracowała nad znalezieniem właściwej równowagi pomiędzy doskonałością formy a funkcjonalnością, aby stworzyć współczesny projekt, który zaspokoi potrzeby jej klientów w zakresie ulepszenia konstrukcji biurek i poprawy ich użyteczności. Z efektu prac producent jest zadowolony i uważa, że nowe panele biurkowe DPI doskonale spełniają oczekiwania użytkowników.

Dzięki smukłej konstrukcji i gładkim krawędziom nowe panele biurkowe DPI będą pasowały do każdego współczesnego biurka do pracy stojąco-siedzącej. Ich minimalistyczna elegancja bez trudu stawi czoła próbie czasu. Oprócz atrakcyjnego wzornictwa użytkownicy zyskują również ergonomię kształtów.

Dalszą treść artykułu przeczytasz TUTAJ.

www.linak.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług