PaletteCAD – „Projektuj, prezentuj i produkuj”

Program PaletteCAD posiada wiele różnych opcji prezentacji tworzonych projektów. Dzięki temu można je przedstawiać klientowi w bardzo atrakcyjny, multimedialny sposób.

Projekty w rozdzielczości ULTRA HD 4K!
Fotorealistyczny obraz w standardzie 4K to kolejny etap rozwoju telewizji. Oferuje on aż czterokrotnie większą liczbę pikseli w poziomie w porównaniu do standardu HD oraz dwukrotnie większą w porównaniu do standardu Full HD. Oznacza to, że obraz jest niezwykle ostry i szczegółowy. PaletteCAD także pozwala tworzyć fotorealistyczne wizualizacje projektów w rozdzielczości Ultra HD 4K.

Film z projektu
W projekcie można ustawić dowolną ilość kamer, ich kąt oraz kierunek widzenia, zdefiniować kolejność przejścia między nimi, a następnie nagrać spacer wewnątrz projektu. Film można zarejestrować w każdym widoku, jak również w technice 3D!

Panorama 360
Gdyby zdjęcie lub film okazały się niewystarczające, można skorzystać z Panoramy 360. Panorama to widok z centralnie ustawionej kamery, która daje obraz całego pomieszczenia w zakresie 360o. Można ją obracać dookoła własnej osi, w górę i w dół. Gwarantuje to niesamowite wrażenie przebywania w pełni zaaranżowanym pomieszczeniu.

Palette Move
Jest to rozszerzenie możliwości Panoramy 360. Dzięki Palette Move można zaprezentować klientowi wnętrze w zakresie 360o, wykorzystując do tego urządzenia mobilne typu smartfon lub tablet. Ruch urządzenia wykrywany jest automatycznie dzięki wbudowanym żyroskopom, urządzenie doskonale wie, gdzie znajduje się obserwator. Obraz na urządzeniu podąża za nim.

Palette Play
Dzięki interaktywnej aplikacji Palette Play można poruszać się interaktywnie po zaprojektowanym pomieszczeniu, wykorzystując do tego klawiaturę komputera. Umożliwia ona zajrzenie w każdy zakamarek pomieszczenia, co pozwala łatwo zniwelować błędy konstrukcyjne już na etapie projektowania.

Palette Sketch

To aplikacja, którą zapewnia wprawienie klienta w zachwyt. Pisak lub marker rysuje zaprojektowane pomieszczenie dokładnie tak, jakby robiła to ręka wytrawnego rysownika. Najpierw kontury, następnie cienie i płaszczyzny. Pozytywne oszołomienie klientów efektem końcowym jest gwarantowane.

Palette @Home
To oprogramowanie numer 1 w projektowaniu wnętrz 3D w przeglądarce internetowej. Jest to darmowa aplikacja dla klienta i wykonawcy bez konieczności instalacji całego programu PaletteCAD. Aplikacja prowadzi użytkownika przez wszystkie etapy projektowania, umożliwiając od podstaw tworzenie każdego wnętrza. Obiekty zorganizowane są przejrzyście, mogą być łatwo i szybko przeciągane do projektu. W każdej chwili można przejść się po zaprojektowanym pomieszczeniu, przełączając się do widoku 3D. Całość może być zapisana oraz przesłana do PaletteCAD i dalej edytowana.

PaletteCAM
Poprzez postprocesor PaletteCAM wszystkie zaprojektowane korpusy i meble można przesłać na centra obróbcze CNC. Wszystkie obróbki formatek są widoczne na maszynie i odpowiednio obrabiane.

(dg)

.