Ostermann – obrzeża blatów roboczych – nowa kuchnia, nowy styl

Gotowanie stało się naszym hobby i rozrywką. Kuchnia jest nowym centralnym punktem mieszkania. Coraz więcej osób inwestuje w profesjonalne przeprojektowanie. Dzięki szerokiej ofercie obrzeży do blatów roboczych firma Ostermann jest idealnym partnerem dla rzemiosła.

 

Obecnie kuchnia to coś więcej niż tylko miejsce, w którym przygotowujemy posiłki. Jest to przestrzeń hobbystyczna, miejsce wydarzeń i centralny punkt spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób inwestuje w przeprojektowanie kuchni. Jeśli nie chce się wymieniać całej kuchni, często wystarczy profesjonalna wymiana lub przedłużenie blatu przez stolarza, aby nadać pomieszczeniu nowy, przyjemny wygląd. Aby stolarz miał jak najwięcej możliwości projektowania, firma Ostermann dostarcza duży wybór obrzeży ABS pasujących do aktualnych dekorów blatów roboczych – w każdych szerokościach do 100 mm i w różnych grubościach. Wybrane obrzeża, jak również dalsze informacje na ten temat można znaleźć, wpisując hasło „#Highlights08” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Nowy blat – nowy styl

Duża, pozioma powierzchnia blatu roboczego odgrywa ważną rolę w określaniu efektu pomieszczenia. Z tego powodu płyta powinna być wybrana z rozwagą i nie bez fachowej porady rzemieślnika. Różnorodność dekorów blatów jest ogromna. Niezależnie, czy wybór pada na wygląd drewna, betonu, metalu, szkła czy kamienia – w firmie Ostermann stolarz znajdzie odpowiednie obrzeża ABS pasujące do licznych, różnych dekorów. Aby uniknąć pozostawania resztek i zaoszczędzić na kosztach magazynowych, obrzeża są dostarczane już w małych ilościach od 1 metra. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza magazyn jeszcze w tym samym dniu.

Wskazówka – kuchenne blaty barowe na wymiar

Aby uzyskać więcej miejsca do przechowywania i ewentualnie dodatkową strefę jadalną, dobrym pomysłem jest mocowanie małego, dodatkowego kuchennego blatu barowego. W ten sposób powstaje nowy, modny wygląd. Połączenie dwóch różnych powierzchni, takich jak drewno i kamień lub beton i drewno, w dwóch różnych grubościach płyt na jednym meblu wygląda szczególnie dobrze. Dla wystarczającej stabilności kuchennego blatu barowego warto wybrać masywny blat. W celu osiągania idealnego wykończenia firma Ostermann oferuje wszystkie obrzeża ABS o szerokości wynoszącej 100 mm.

Ważne – ochrona przed wilgocią

Dla obróbki obrzeży blatów roboczych firma Ostermann zaleca stosowanie kleju topliwego PUR. Charakteryzuje się wysoką odpornością na ciepło i wilgoć. Szczególnie atrakcyjną propozycją są tutaj produkty REDOCOL. Jeśli obrzeża mebli mają być obrabiane przy użyciu jednej z nowoczesnych technologii spoin zerowych, takiej jak laser, gorące powietrze lub podczerwień, to pożądane dekory są dostępne również z warstwą funkcyjną specjalnie dostosowaną do danej technologii.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  – o każdej długości, począwszy od 1 m,

  – w każdej szerokości do 100 mm,

 – o różnych grubościach,

  – z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  – wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – wytworzone w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h. 

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług