Ostermann – obrzeża ABS do nowej kolekcji Kronospan

Stolarze mogą już teraz znaleźć w firmie Ostermann pasujące obrzeża do nowej kolekcji Kronodesign Global Collection 3.0 firmy Kronospan. Kolekcja ta, zawierająca 154 płyty wiórowe z powłoką melaminową, 68 blatów roboczych i 24 zorientowane na awangardowe projektowanie powierzchnie, zachwyca matowymi dekorami z drewna, kamienia i tekstyliów oraz jednolitymi kolorami w delikatnych modnych kolorach.

Firma Ostermann opracowała odpowiednie obrzeża na wczesnym etapie i w ścisłej współpracy pomiędzy ekspertami ds. wzornictwa obu przedsiębiorstw. W ten sposób w krótkim czasie powstała doskonale dopasowana kolekcja obrzeży z ponad 200 kolorami i dekorami, które teraz producent wysyła bezpośrednio z własnego magazynu. Wszystkie warianty dostępne są w dowolnej szerokości do 100 mm. Są one dostarczane z typowym dla firmy Ostermann serwisem: w małych ilościach, już od 1 metra, i wysyłką w tym samym dniu, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00. Wszystkie informacje o nowych obrzeżach Kronospan można znaleźć wpisując hasło „#KronodesignGlobal” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Przyciąga wzrok wśród dekorów

Wśród nowych powierzchni można znaleźć całą gamę dekorów: począwszy od drewna i kamienia po metal i reprodukcje tekstylne. Nowe dekory drewniane mają strukturę, która w sposób haptyczny aranżuje elementy dekoracyjne i sprawia, że robią wrażenie żywych i realistycznych. Dodatkowo wiele z nich charakteryzuje się matowym wykończeniem. Wśród tradycyjnie silnie reprezentowanych dekorów dębowych uwagę przykuwają dwie powierzchnie z delikatnymi żyłkami o wyglądzie cyny. Ponadto zyskują obecnie coraz bardziej na popularności reprodukcje orzechowe i sosnowe. Harmonijne reprodukcje tekstyliów w neutralnych kolorach podstawowych oraz łatwe do łączenia reprodukcje kamieni w wyglądzie marmuru i granitu uzupełniają ofertę powierzchni dekoracyjnych. Przy opracowywaniu dopasowanych obrzeży szczególną uwagę zwrócono na podkreślenie elementów typowych dla dekoru płyty meblowej i harmonijne zoptymalizowanie ich zastosowania na obrzeżu.

Matowe, jednolite w delikatnych kolorach

W jednolitych barwach uwagę przyciągają nowe subtelne kolory z potencjałem trendu. Powierzchnie takie jak „Toffee” (ciepła kukurydziana żółć) czy „Marshmallow” (delikatny róż) zaostrzają apetyt na nowe podejście do aranżacji wnętrz. Kolory takie jak „Smoke Green” (przydymiona zieleń) czy „Azure Blue” wydają się bardziej klasyczne, lecz są one mniej „jaskrawe” i „intensywne”, a raczej „ciepłe” i „pastelowe”. Wiele nowości ma również przyjemną i miękko-matową powierzchnię.

 

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:
– o długości od 1 m,
– szerokości do 100 mm,
– różnych grubości,
– z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– Airtec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– w technice laserowej, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– Infratec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Dzięki najnowszej technologii magazynowej może przygotować towar do wysyłki w najkrótszym czasie. Zamówienia złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu

Rudolf Ostermann GmbH

Firma Rudolf Ostermann GmbH jest zorientowaną na klienta, posiadającą wieloletnie doświadczenie, rozwijającą się firmą hurtową sprzedającą artykuły dla zakładów stolarskich. Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzone są przez dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest dla klientów w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez firmę Ostermann można skorzystać z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

 

Już teraz Ostermann oferuje stolarzom nowe obrzeża pasujące do kolekcji Kronodesign Global Collection 3.0 firmy Kronospan.

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług