Ostermann – 4 nowe obrzeża z dekorem Endgrain

Dębowe dekory Endgrain firmy Kaindl łączą klasyczny wygład drewna ciętego wzdłuż z rustykalnymi otworami po sękach i dużymi elementami słojów drewna. Do tej pory trzeba było podjąć decyzję, czy do wąskiej powierzchni chcemy przymocować obrzeże z dekorem drewna ciętego wzdłuż czy z dekorem ze słojami drewna? Teraz firma Ostermann oferuje rozwiązanie, które w elegancki sposób łączy oba te elementy. Nowe obrzeża Endgrain dostępne są w 4 atrakcyjnych wersjach dębu.

 

Powierzchnie Endgrain o wysokiej jakości są często stosowane w meblarstwie. Wygląd dekoru charakteryzuje się połączeniem naturalnych elementów drewna ciętego wzdłuż oraz słojów drewna. Od teraz w handlu dostępne są obrzeża ABS, które łączą w sobie wyżej wymienione elementy dekoracyjne w jednym wzorze. Wszystkie informacje o nowych produktach można znaleźć wpisując hasło „#Highlights06” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Od drewna ciętego wzdłuż przez róże po słoje

Przy tworzeniu nowego obrzeżu szczególny nacisk położono na harmonijne dopasowanie elementów drewna ciętego wzdłuż z elementami słojów drewna. Poza tym należało elegancko wkomponować typowe dla dekoru rustykalne otwory po sękach. Dlatego przy nowym obrzeżu elementy sęków zostały zastosowane specjalnie do przejścia od strony podłużnej do słojowej. Jeśli spojrzymy wzdłuż obrzeży, wydłużone struktury prowadzą zagiętymi liniami wokół otworu po sękach. Następnie elegancko łączą się ze słojami rocznymi.

4 kolory – 4 możliwości

Nowe obrzeża są dostępne w 4 różnych kolorach. Oprócz naturalnego koloru drewna obrzeża ABS Oak Endgrain Classic, obrzeże można znaleźć także w wersjach „Pure” w kolorze jasnobrązowym, „Raw” w kolorze średniobrązowym oraz „Cognac” w kolorze ciemnobrązowym. Dzięki nowym obrzeżom te eleganckie powierzchnie można jeszcze bardziej harmonijnie wkomponować w przyszłości w nowoczesne wnętrza.

Dzisiaj zamówione – dzisiaj wysłane. Szybka dostawa

Jak wszystkie obrzeża firmy Ostermann, wymienione nowe produkty są dostępne w najszybszym możliwym terminie. Towar magazynowy zamówiony do godziny 16:00 opuszcza magazyn jeszcze w tym samym dniu. Rzemieślnicy, którzy potrzebują innych kolorów lub dekorów dla swoich płyt wiórowych, znajdą w firmie Ostermann największy w Europie asortyment obrzeży z obrzeżami pasującymi do powierzchni ponad 70 dostawców płyt z całej Europy.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  – o każdej długości, począwszy od 1 m,

  – w każdej szerokości do 100 mm,

 – o różnych grubościach,

  – z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  – wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – wytworzone w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h. 

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

 

Nowe obrzeza Endgrain posiadają elementy słojów drewna, otworów po sękach i drewna ciętego wzdłuż. Dostępne są w 4 atrakcyjnych odcieniach dębu.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług