Odkryj i poznaj LINAK® od innej strony

Czy nowa rzeczywistość będzie hybrydowa? Wirtualny salon wystawowy jest obowiązkowym punktem cyfrowej podróży klienta. Wstąp do wirtualnego salonu wystawowego LINAK i zobacz nasze elektryczne kolumny podnoszące oraz systemy siłowników, jakbyś tam był. Prezentujemy rozwiązania przeznaczone do mebli wypoczynkowych i innych zastosowań domowych, a także różne warianty elektrycznych biurek z regulacją wysokości – wszystkie wyposażone w technologię LINAK.

 

Sprawdź, w jaki sposób LINAK może wprowadzić ruch do Twojej aplikacji. Jak poprawia komfort i warunki pracy użytkowników.

Szeroka oferta produktowa LINAK jest dostępna do obejrzenia w salonie wystawowym. Nie zapomnij tam zajrzeć! Jest to doskonałe źródło dalszych inspiracji.

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić prezentację, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem handlowym. Jeśli nie masz danych osoby wyznaczonej do kontaktu, skorzystaj z dostępnych narzędzi interaktywnych. Przy pomocy kalendarza (ikona kalendarza) możesz umówić się na rozmowę z lokalnym przedstawicielem handlowym lub przesłać zgłoszenie, korzystając z formularza kontaktowego (ikona kuli ziemskiej). Możesz również skontaktować się telefonicznie z najbliższym biurem handlowym. Adresy znajdziesz w linku „LINAK w Twojej okolicy”

Odwiedź nasz wirtualny salon wystawowy – kliknij tutaj!

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw