Obrzeża firmy Ostermann – modne dekory tekstylne

Powierzchnie tekstylne oraz takie, które wyglądają tekstylnie, są aktualnie bardzo modne. Tworzą one „nową przytulność” w pomieszczeniach mieszkalnych. Rzemieślnicy, którzy chcą nadać modny wygląd meblom, mogą znaleźć w firmie Ostermann liczne obrzeża ABS z tekstylnymi dekorami.

 

W świecie mody tkaniny takie jak bawełna czy len oznaczają wyczucie stylu i klasyczną elegancję. W aranżacji wnętrz emanują spokojem i przytulnością, szczególnie gdy są stosowane w ciepłych, subtelnych kolorach, które można łatwo łączyć. To, co dotyczy tkanin, odnosi się oczywiście również do mebli. Tekstylne powierzchnie dekoracyjne przekształcają funkcjonalne meble, takie jak stoły czy szafy, w przytulnie wyglądające ulubione elementy.

6 przykładów dla twórców trendu

Firma Ostermann posiada w swojej ofercie liczne obrzeża meblowe z dekorami tekstylnymi do budowy nowoczesnych mebli o modnym wyglądzie. Następujące 6 obrzeży ABS jest reprezentatywne dla tej różnorodności. Wszystkie mają atrakcyjny wygląd tkaniny lub lnu w subtelnych, łatwych do łączenia kolorach. Jasnoszary wariant Twist Platine i brązowo-szary wariant Textus Poivre są dostarczane z matową, gładką powierzchnią. Brązowe obrzeże Guerilla struktura tekstylna lub szaro-beżowe obrzeże Greige struktura tekstylna zachwycają także dyskretną strukturą wzdłuż i w poprzek. Jasnobrązowe obrzeże Płótno beżowe i szare mysie, obrzeże Len antracytowy są dostępne z powierzchnią Miniperl. Powierzchnie są idealnie dopasowane do odpowiednich płyt wiórowych. Wszystkie ważne informacje o wymienionych obrzeżach można znaleźć, wpisując hasło „Highlights07” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Wygląd tekstylny – dotyk tekstylny

Oprócz wymienionych tu przykładów stolarze znajdą w firmie Ostermann liczne inne obrzeża w optyce tekstylnej. Wiele z nich ma szczególnie realistyczną strukturę tekstylną. W tym przypadku wygląd obrzeża jest wzmocniony przez odpowiedniego wrażenia dotyku powierzchni. Rezultatem są designerskie meble o przyjemnym wyglądzie.

Różnorodność obrzeży firmy Ostermann

Firma Ostermann nie tylko dostarcza modne obrzeża ABS o wyglądzie tekstylnym. W największym asortymencie obrzeży w Europie można znaleźć obrzeża ABS z dekorami drewna, kamienia lub fantazji o wielu różnych kolorach jednolitych. A ponieważ wiele firm często wymaga indywidualnych ilości i wymiarów, są one dostarczane już w małych ilościach od 1 metra, jak również w wielu standardowych szerokościach i grubościach. Na życzenie firma Ostermann może również przyciąć 100-milimetrowe obrzeże na indywidualne szerokości.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  – o każdej długości, począwszy od 1 m,

  – w każdej szerokości do 100 mm,

 – o różnych grubościach,

  – z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  – wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – wytworzone w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  – na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h. 

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

Obrzeża z nowymi dekorami tekstylnymi nie tylko zmieniają funkcjonalne meble w modne elementy designerskie, ale także nadają im wyjątkowo przytulny wygląd.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług