Obrzeża ABS w ciepłych odcieniach czerwieni

Jeśli chcemy w przyszłym roku w modny sposób połączyć materiały i powierzchnie, a przy okazji postawić na kolorowe akcenty, nie możemy przejść obojętnie obok matowych i ciepłych odcieni czerwieni. Modne są obrzeża, których kolor idzie w kierunku rdzawego brązu, terakoty lub winnej czerwieni …

 

Dekory drewna i kamienia w połączeniu z matowymi, jednolitymi kolorami są bardzo modne na obecnych targach branżowych. Oprócz różnorodnych odcieni szarości, wśród jednolitych kolorów szczególnie widoczne były odcienie zieleni oraz ciepłe żółte i czerwone. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się na czerwień jako kolor podstawowy, eksperci Ostermann po raz kolejny mają praktyczne zalecenia dotyczące dopasowania obrzeży. Wszystkie obrzeża są dostępne bezpośrednio z magazynu i wysyłane w małych ilościach, już od 1 metra. Rzemieślnicy mogą znaleźć więcej informacji o wymienionych produktach, wpisując hasło wyszukiwania „#Highlights12” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Ciepłe odcienie czerwieni są obecnie modne w meblarstwie. Firma Ostermann dostarcza odpowiednie obrzeża.

Rdza czy papryka?

Czy kolor powinien iść w kierunku papryki, terakoty czy rdzy? W tym przypadku firma Ostermann poleca obrzeża ABS: Bison, Czerwień tlenkową lub Ceramic Red. Odcienie rozciągają się od jasnej rdzy, przez ziemistą terakotę, aż po ciepły miedziany brąz. Przypominają one intensywne kolory suszonej i mielonej papryki. Ze względu na pomarańczowo-żółte komponenty kolorystyczne, obrzeża można bardzo dobrze łączyć z jasnymi dekorami drewna lub powierzchniami o wyglądzie rdzy, ale także z betonem lub czarnymi elementami metalowymi.

Winna czerwień to zawsze dobry wybór

Mniej żółtych, a więcej niebieskawych składników kolorystycznych znajdziemy w obrzeżach firmy Ostermann Rosso Askja, Wine Red i Rosso Jaipur. Nawiasem mówiąc, firma Ostermann specjalnie dopasowała te dwie wersje Rosso do wyjątkowo matowych powierzchni o tej samej nazwie z firmy Arpa Industriale. Można je dobrze łączyć z ciemnymi drewnianymi, jak również z marmurowymi lub innymi ciemnymi kamiennymi dekorami . Nowy trendowy kolor „złoty” także idealnie pasuje.

Obrzeże czy kompletny serwis?

Przedsiębiorstwa, które chcą samodzielnie oklejać płyty meblowe, znajdą w firmie Ostermann największy w Europie dostępny od ręki asortyment obrzeży i skorzystają tu z licznych usług. Obejmuje to zarówno szybką dostawę, jak i powłokę z klejem topliwym lub warstwę funkcjonalną do obróbki w nowoczesnych technologiach spoin zerowych.

www.ostermann.eu

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług