Obrzeża ABS do nowej kolekcji Pfleiderer

Wraz z początkiem roku na rynek ma być wprowadzona nowa kolekcji firmy Pfleiderer „Design Collection 2021-2024“. Kolekcja oparta na motto „Make your visions work” zawiera 284 kolory i dekory, wśród których znajdzie się 66 nowości. Wraz z dostawą płyt do sprzedaży można od razu otrzymać także pasujące do nich obrzeża ABS firmy Ostermann.

 

Zgodnie z mottem „Make your visions work” wszystkie wzory można uniwersalnie łączyć za pomocą sprawdzonego systemu DST dla dekorów, struktur i materiałów nośnych, tworząc w ten sposób nowe perspektywy projektowania. Wszystkie kolory i dekory są dostępne jako płyty HPL, a 139 z nich również jako bezpośrednio powlekana płyta DecoBoard z programu magazynu i szybkiej dostawy. Aby kreatywne wizje mebli i pomieszczeń mogły być perfekcyjnie zrealizowane również na elemencie obrabianym, Ostermann od stycznia będzie oferował odpowiednie obrzeża z tworzywa ABS. Wszystkie informacje o nowych obrzeżach można znaleźć wpisując hasło „#Highlights01” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Pasujące obrzeża od 1 metra

W firmie Ostermann nowe obrzeża są dostępne w małych ilościach, już od długości 1 m oraz w standardowych wymiarach 23, 33, 43 oraz 100 x 1 lub 2 mm. W celu perfekcyjnego wykonania nowoczesnych i delikatnych w dotyku jednolitych powierzchni, również na obrzeżu, specjaliści od obrzeży wprowadzili nową strukturę powierzchni. Obrzeża z nową mikrostrukturą wyglądają szczególnie szlachetnie i matowo oraz oferują miękką, przyjemną teksturę.

Nowe, delikatnie matowe, jednolite

Około połowa nowej kolekcji Pfleiderer składa się z jednolitych kolorów. Ponad 100 różnych odcieni jednolitych kolorów pokrywa spektrum barw w równomiernych gradacjach. Oprócz klasycznych intensywnych kolorów coraz częściej spotykane są spokojniejsze kolory pastelowe i tauperowe. Szczególnie różnorodna jest także paleta neutralnych, jednolitych kolorów, obejmująca ponad 40 barw – od Icy white do grafitowej czerni. Po raz pierwszy wszystkie jednolite płyty – niezależnie czy kolorowe czy neutralne – są dostępne bez wyjątków w strukturze Sandpearl (SD). Piaskowa struktura perłowa jest matowa a jednocześnie dyskretna i daje kolorom doskonały nowy, modny i wyjątkowo szlachetny wygląd.

Przyciągające uwagę reprodukcje materiałów i drewna

Wśród ponad 50 reprodukcji materiałów o wyglądzie metalu, betonu, tekstyliów, kamienia oraz ze wzorami graficznymi, znajdują się, z punktu widzenia ekspertów firmy Ostermann, wyjątkowo przyciągające wzrok powierzchnie prążkowane Solidale lub wzór Patchwork. Poza tym dostępnych jest ponad 80 dekorów drewnianych. Pfleiderer podzielił je na przejrzyste kategorie: drewno nordyckie, naturalne, ciemne i czerwonawe, a także stare dekory i drewno z efektem czarno-białym. W ofercie znajduje się uderzająco dużo starych typów drewna w 17 wariantach z wyrazistymi słojami i śladami wietrzenia.

Do nowej kolekcji firmy Pfleiderer Ostermann już oferuje pasujące obrzeża.