O 20% niższe koszty obróbki – rozdrabniacze kompaktowe DT Premium firmy Leitz

Indywidualne wymagania klientów, rosnąca różnorodność wystroju wnętrz i rosnący udział odpadów drzewnych recyklingowych w płycie wiórowej. Te kwestie stawiają przed firmami produkcyjnymi nowe wyzwania każdego dnia. Związane z tym są liczne zmiany narzędzi, przestoje, częste zmiany materiałów i szybko zużywające się narzędzia. Wszystko to utrudnia firmom produkcyjnym utrzymanie niskich kosztów obróbki i jednocześnie stałej wysokiej wydajności i jakości. Kompaktowy rozdrabniacz DT Premium firmy Leitz umożliwia użytkownikom w branży meblarskiej znaczne zwiększenie produktywności i wydajności. Wyróżnia się ona diamentowymi ostrzami, z zoptymalizowaną geometrią krawędzi tnącej, ulepszonym systemem odprowadzania wiórów i dodatkowymi elementami tłumiącymi hałas. 

 

Nowy, kompaktowy rozdrabniacz DT Premium firmy Leitz rozwiązuje ten problem. W porównaniu do dotychczas stosowanych rozdrabniaczy DT Premium wykazuje się znacznie dłuższą żywotnością. Szczególnie w długodystansowym teście, z różnymi klientami Leitz, uzyskał wysokie wyniki w obszarach produktywności i opłacalności. Co więcej, długa żywotność wpływa również na wydajność całego procesu. Mniej zmian narzędzi i przestojów w produkcji seryjnej, ale także ciągła użyteczność w produkcji o dużej zmienności wyrobów, umożliwiają obniżenie kosztów obróbki nawet o 20%. Ponadto stała szerokość cięcia po ostrzeniu, idealne krawędzie i gładkie, wąskie powierzchnie to kolejne cechy jakości, które świadczą o przekonującym stosunku ceny do wydajności kompaktowego rozdrabniacza DT Premium. Dodatkowo nowe rozdrabniacze posiadają zwiększoną strefę ostrzenia. Umożliwia ona wykonanie 15 cykli ostrzenia. Specjalnie opracowana konstrukcja narzędzia redukuje hałas i wibracje powietrza powstałe przez obracające się narzędzie.

Kompaktowy rozdrabniacz DT Premium firmy Leitz ma standardową średnicę 250 mm. Większość typów jest dostępna w krótkim czasie, są bowiem dostarczane z magazynu. Nadają się do stosowania na wszystkich popularnych formatyzerko-okleiniarkach. Rozdrabniacze oferowane są w dwóch wersjach o różnych kształtach zębów. W przypadku produkcji mebli z dużą zmiennością materiałów odpowiedni jest kształt zęba nr 1. Pokazuje on swoje mocne strony w szerokiej gamie materiałów, takich jak melamina, HPL lub materiały o wysokim połysku. Do obróbki wysokiej jakości fornirów, dekorów papierowych lub płyt komórkowych o strukturze plastra miodu idealnym rozwiązaniem jest kształt zęba nr 2.

Wydajność, jakość i ekonomika produkcji – tak w skrócie można opisać tę generację kompaktowych rozdrabniaczy firmy Leitz. Dzięki temu wydajnemu i wysoce ekonomicznemu rozwiązaniu narzędziowemu niemiecki producent po raz kolejny podkreśla swoją wiodącą pozycję technologiczną. Wyznacza także wyraźny kierunek dla zorientowanego klienta i rynki rozwoju produktów, uwzględniając trendy w branży, a jednocześnie zawsze jest blisko klienta i użytkownika.

https://leitz.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług