Nowy dyrektor sprzedaży w Grupie IMS

W listopadzie br. nową funkcję Dyrektora Sprzedaży na rynek Polski w Grupie IMS objął Marcin Lorych.   mini_marcin-lorych-dyr-sprzedazy-ims

Marcin Lorych odpowiedzialny jest w całości za koordynowanie krajowej sprzedaży i dystrybucji należących do Grupy IMS marek mebli skrzyniowych i tapicerowanych: Bydgoskie Meble, Etap Sofa oraz NewLook. Nowemu Dyrektorowi Sprzedaży na rynek Polski bezpośrednio podlegają wszyscy adekwatni dla tej roli pracownicy wewnątrz spółki, firmowe serwisy oraz przedstawiciele handlowi. – Nowa rola Marcina Lorycha nie obejmuje odpowiedzialności za inną należącą do Grupy markę – Helvetia, która pozostaje w obrębie kompetencji Marcina Grzesiuka. – wyjaśnia szczegóły zmian na stopniu managerskim firmy Dirk Boll, CSO (Dyrektor Sprzedaży i Marketingu) Grupy IMS.

Grupa IMS to wiodący producent mebli w Polsce i w Europie. Specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. Poza własnymi zakładami produkcyjnymi, Grupa IMS posiada również organizacje sprzedażowe w Europie Zachodniej i Południowej.

.