Nowości Niemann Polska

W ostatnim czasie oferta Nieman Polska poszerzyła się o kolejne produkty. Własna linia produkcyjna, umożliwiająca oklejanie powierzchni dała nowe możliwości rozwoju przedsiębiorstwa. Wszystkie nowości prezentowane będą na tegorocznych targach Furnica w Poznaniu.

Odwiedzający stoisko będą mogli zobaczyć przede wszystkim płyty Acrylux Premium X oraz Acrylux Eco, produkowane w Polsce od lipca bieżącego roku. Na dużych powierzchniach będzie można porównać ich jakość oraz wykończenie powierzchni. Do grupy płyt połyskowych dołączy ostatnia nowość – płyta Genesis.

Na targach klienci będą mogli zapoznać się również z nowymi kolorami i dekorami popularnej na rynku kolekcji płyt Polygloss. 16 nowych kolorów, w bardziej wydajnym rozmiarze, dołączyło już kilka tygodni temu, jednakże dopiero teraz będą pokazywane w tak szerokim gronie odbiorców. Jak co roku firma Niemann Polska zaprezentuje również nowe wzory Polygloss Decor – Weave i Antique z nadzieją, że spotkają się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Kolejną nowością są płyty Pianovo Super-Mat – atrakcyjna kolorystycznie grupa płyt matowych.

Targi są znakomitą okazją do rozmów z klientami i bezpośredniego prezentowania produktów, dlatego Niemann Polska serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojej ekspozycji na targach Furnica – pawilon 3A, stoisko nr 99.

(mz)

.