Nowości firmy SIRO

Efekty pracy designerów i wdrożeń producentów akcesoriów meblowych pokazują, że nadal niewyczerpana pozostaje pomysłowość w kwestii projektowania uchwytów i gałek meblowych. Tezę tę potwierdzają też nowości firmy SIRO, jednego z czołowych producentów dekoracyjnych akcesoriów meblowych na świecie, wprowadzone do oferty w ostatnich miesiącach. Co istotne, cieszą się już one rosnącym powodzeniem wśród polskich klientów.

Uchwyt 2457

Produkt wykonany ze stopu cynku i aluminium. Klasyczna forma uchwytu została urozmaicona za sprawą radełkowanej części pochwytowej. Dodaje ona niezwykłego charakteru i stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny. Całości dopełniają stopki, które dla kontrastu z okrągłym pochwytem mają przekrój prostokąta. Uchwyt dostępny jest w kilku długościach: 110 mm – rozstaw 96 mm, 142 mm – rozstaw 128 mm, 174 mm – rozstaw 160 mm, 206 mm – rozstaw 192 mm i 334 mm – rozstaw 320 mm. Wysokość uchwytu to 32 mm, a szerokość – 12 mm. Gama obejmuje bogatą paletę wykończeń kolorystycznych (dostępną dla wybranych długości): czarny matowy (PB12), efekt stali szlachetnej (ZN27), antyczny mosiądz szczotkowany (ZN79) i antyczne złoto (ZN83).

Gałka 2464

Stanowi komplet z uchwytem 2457. Wykonana ze stopu cynku i aluminium. Powierzchnia czołowa gałki została wykończona na gładko, natomiast na obwodzie zastosowano powierzchnię radełkowaną. Dostępne wymiary (średnice gałki) to: 16, 24 i 33 mm. Wysokość całkowita wynosi 25 mm. Podobnie jak w przypadku uchwytu dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, czyli czarny matowy (PB12), efekt stali szlachetnej (ZN27), antyczny mosiądz szczotkowany (ZN79) i antyczne złoto (ZN83).

Uchwyt LE011

Pasek stanowiący część pochwytową wykonany jest z prawdziwej skóry i spięty na końcach elementem wykonanym ze stopu cynku i aluminium. Tak zwane spinki, stanowiące element montażowy uchwytu do mebla, posiadają powierzchnie wykończone na efekt radełkowania. Długość całkowita uchwytu wynosi 190 mm, rozstaw to 160 mm. Szerokość uchwytu to 25 mm, a wysokość w najwyższym punkcie to 35 mm. Dostępne kombinacje kolorystyczne: skóra czarna/spinki czarne matowe (LE5PB12), skóra czarna/spinki w efekcie stali szlachetnej (LE5ZN27) i skóra jasnobrązowa/spinki czarne matowe (LE7PB12).

Gałka LE009

Prosta forma oraz szlachetne materiały dają rezultat w postaci niezwykle efektownej i oryginalnej dekoracji mebla do salonu. Pasek wykonany z prawdziwej skóry spięty w miejscu montażu do mebla elementem metalowym, którego powierzchnia jest wykończona na efekt radełkowania. Całkowita długość produktu wynosi 76 mm, szerokość 25 mm, a wysokość w najwyższym punkcie to 21 mm. Paleta kolorystyczna obejmuje następujące kombinacje: skóra czarna/spinki czarne matowe (LE5PB12), skóra czarna/spinki w efekcie stali szlachetnej (LE5ZN27) i skóra jasnobrązowa/spinki czarne matowe (LE7PB12).

(mś)