Nowość firmy Ostermann – stylowe obrzeża dekoracyjne

Dzięki dwóm nowym obrzeżom ABS: Istanbul Style gładki oraz Hongkong Style gładki, eksperci firmy Ostermann prezentują nie tylko dobry styl, ale również wyjątkowy design.

 

Stolarze, którzy szukają specjalnych rozwiązań dla indywidualnej aranżacji wnętrz, znajdą je w dwóch nowych obrzeżach firmy Ostermann Istanbul Style gładki oraz Hongkong Style gładki. Obie nowości charakteryzują się niezwykłymi dekorami, które reprezentują styl dwóch niezwykłych metropolii. Obrzeża te są dostępne w dowolnej szerokości do 100 mm. Są one dostarczane z typowym dla firmy Ostermann serwisem: w małych ilościach, od 1 metra i wysyłką w tym samym dniu, jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 16:00. Rzemieślnicy mogą również znaleźć wszystkie informacje na temat dwóch nowych obrzeży pod hasłem „#Highlights08” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Istanbul Style gładki

Stambuł to metropolia o wielu wpływach kulturowych. To tutaj spotykają się Orient i Zachód, Europa i Azja. W dekorze Istanbul Style można wyczuć tę kulturową różnorodność. Czy są to plany Hagii Sophii, które na ciemnym tle rysują się jak szkice – prawie jak plan historyczny? Ciemny, brązowo-szary, podstawowy odcień obrzeży przypomina starożytną tabliczkę. Można w nich rozpoznać delikatne zadrapania, a także pozostałości po architektonicznych szkicach i napisach. Niektóre miejsca są ciemniejsze i wyglądają, jakby powierzchnia była szczególnie starta. Krótko mówiąc, jest to dekor, który opowiada historię. Gładkie obrzeże o grubości 2 mm doskonale pasuje do płyty meblowej o tej samej nazwie, ale może być również stosowane jako obrzeże akcentujące na płytach w jednolitym kolorze, np. szarych lub ciemnych.

Hongkong Style gładki

Podobnie jak Stambuł Hongkong jest metropolią, w której występują kontrasty między tradycją a nowoczesnością. W przypadku obrzeża ABS Hongkong Style gładki dominuje wygląd używany z licznymi śladami zużycia. Pod względem kolorystycznym dekor obejmuje całą gamę odcieni szarości, beżu i niebiesko-szarych. Widoczne są również większe białawe lub lekko jasnoniebieskie obszary. Filigranowe kształty rombów przypominają skórę węża lub grubo tkaną tkaninę. Ponadto występują również mniejsze białawe lub lekko jasnoniebieskie obszary bez wzoru, zawsze z lekkimi, pojedynczymi lub równoległymi śladami zadrapań. Osoby, które chcą zastosować gładkie obrzeże o grubości 1 mm, mają wiele możliwości. Może ono być użyte na dopasowanej powierzchni dekoracyjnej albo jako obrzeże akcentujące do białych, szarych lub szaroniebieskich płyt jednolitych.

Nowość firmy Ostermann, obrzeża ABS – Istanbul Style oraz Hongkong Style.

Obrzeże zawsze pasujące

Oczywiście firmie Ostermann nie chodzi tylko o fantazyjne obrzeża dekoracyjne. Dostawca oferuje stolarzom największy w Europie dostępny od ręki asortyment obrzeży. Regularnie dochodzą nowe wzory jednolite i dekory. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej na temat różnorodności lub po prostu zainspirować się do nowych projektów, warto regularnie zaglądać na www.ostermann.eu. Nowe ciekawostki są zawsze prezentowane na stronie głównej lub w sekcji „Trendy i nowości”.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:
– długości od 1 m,
– szerokość do 100 mm,
– różne grubości,
– z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– Airtec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– w technice laserowej, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– Infratec, gotowe do wysyłki w cztery dni robocze,
– na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150 tysięcy możliwych dopasowań tych produktów do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Niemiecka firma specjalizuje się w hurtowej sprzedaży artykułów dla zakładów stolarskich i jest ukierunkowana na realizację potrzeb klienta. Posiada w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Zatrudniając ponad 450 pracowników i wysyłając nawet do 6000 pozycji dziennie, jest europejskim liderem sprzedaży wysyłkowej obrzeży i okuć. Stale powiększający się asortyment obejmuje również drzwi przesuwne, rolety meblowe, fronty meblowe, konfekcjonowane blaty robocze, dekoracyjne okładziny ścienne i wiele innych produktów.

Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzone są przez dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez producenta można skorzystać także z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

https://www.ostermann.eu/pl_PL/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług