Nowoczesna obróbka

„Twórz swoją przyszłość przy pomocy naszych narzędzi”


Dolfamex jest nowoczesną firmą z ponad 65-letnim doświadczeniem produkującą narzędzia do obróbki skrawaniem. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz najlepszych materiałów oferujemy narzędzia skrawające według najwyższych standardów jakości.

Oferta zawiera kilka tysięcy pozycji. W jej skład wchodzą wysokowydajne narzędzia monolityczne, składane, a także płytki tokarskie i frezarskie. W asortymencie znajdują się również wysokowydajne narzędzia do obróbki płyt wiórowych, MDF, sklejki i drewna litego. Oprócz standardowych wyrobów firma proponuje Klientom narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dolfamex oferuje również szeroką gamę usług. Na życzenie Klienta narzędzia mogą być powlekane są powłokami PVD, które znacząco wydłużają ich żywotność. Firma świadczy także standardowe usługi ostrzenia i regeneracji narzędzi.

DOLFA W3NR
Frezy trzpieniowe do sklejek i drewna litego, walcowo-czołowe, z łamaczem wióra, 3-ostrzowe. Narzędzia do nowoczesnej i szybkiej obróbki sklejki oraz drewna litego. Specjalnie dobrany, drobnoziarnisty węglik zapewnia wydajną obróbkę z wysoką trwałością narzędzia.

Zakres zastosowań:
– nesting,
– otworowanie,
– wycinanie profili,
– obróbka sklejki,
– obróbka drewna litego.

Zalety produktu:
– szybka i cicha praca,
– bardzo dobra jakość powierzchni po obróbce,
– doskonały stosunek ceny do możliwości,
– wysokie bezpieczeństwo pracy,
– możliwość wielokrotnej regeneracji bez utraty właściwości narzędzia.

DOLFA W2PL
Frezy trzpieniowe do płyt wiórowych i sklejek, walcowo-czołowe, 2 ostrza prawe + 2 ostrza lewe. Narzędzia zaprojektowane specjalnie na potrzeby przemysłu meblowego, jak również do szeroko pojętej obróbki stolarskiej. Nowoczesna obróbka w połączeniu z atrakcyjnym stosunkiem ceny do możliwości.

Zakres zastosowań:
– nesting,
– otworowanie,
– wycinanie profili,
– obróbka płyt wiórowych, płyt laminowanych oraz MDF.

Zalety produktu:
– duża prędkość obróbki,
– spokojna i cicha praca,
– wysoka efektywność,
– duży okres trwałości dzięki specjalnie dobranemu materiałowi HM,
– możliwość wielokrotnej i ekonomicznej regeneracji,
– wysoka niezawodność i wszechstronność zastosowań.

(kl)

 

.