Nowe kolory uchwytów firmy DC-Polska

Firma DC Polska znana jest na naszym rynku przede wszystkim ze względu na bogatą ofertę uchwytów i gałek meblowych. W znacznej części są to propozycje utrzymane w nowoczesnej stylistyce, które doskonale komponują się zarówno z frontami w wysokim połysku, jak i matowymi. Nie brakuje też propozycji utrzymanych w klasycznym designie. Zróżnicowane wzornictwo i dostępność modeli w wielu wykończeniach pozwala nabywcom idealnie dobrać właściwy produkt do projektu mebla.

Asortyment firmy jest cały czas rozwijany. Od września uchwyt D705 będzie dostępny w 12 kolorach. Wśród nowych pokryć znajdą się aktualnie cieszące się powodzeniem w meblarstwie kolory: BC – miedź szczotkowana i MM – mosiądz matowy. Każdy z tych wariantów można nabyć w 7 rozstawach: 96, 128, 160, 192, 224, 256 i 320 mm. W modnym kolorze miedzi szczotkowej będzie można także teraz nabywać dwie gałki: KL05 i K731. Kolejną nowością są dobrze znane na rynku uchwyty D724 i D731 oraz uchwyt relingowy DR, w nowym wykończeniu – bardzo popularnym czarnym macie. Także one dostępne są w pełnej gamie rozstawów.

Poza uchwytami meblowymi w ofercie DC Polska znajdują się: nóżki dekoracyjne, kółka, wieszaki, nogi stołowe, oprawy oświetleniowe, profile aluminiowe do blatów, zawiasy, prowadnice, podnośniki, pantografy i wieszaki wysuwne do szaf, system rurowo-koszowy, system relingowy oraz elementy systemu Joker. Dzięki bogatemu wyborowi produktów przedsiębiorstwo jest w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom stawianym przez poszczególnych klientów.

Znaczącym atutem dostawcy jest dostępność większości oferowanych towarów bezpośrednio z magazynu w Polsce. W tym doskonale zorganizowanym obiekcie, na powierzchni 6500 m2, przedsiębiorstwo posiada duże stany towarowe, na bieżąco uzupełniane, które pozwalają zapewnić szybką realizację nawet dużej ilości zleceń.

Pełna oferta oraz więcej szczegółów o nowościach znajduje się na internetowej stronie DC Polska – na stronie firmy dc-dask.eu.

(jz)