Nowa linia koszy Premea Artline

Różnorodność w kuchennym designie znajduje swój wyraz już nie tylko w samym projekcie mebli, ale coraz częściej w stosowanych rozwiązaniach ukrytych pod frontami. Kuchnia zmienia swoje przeznaczenie, nie jest już tylko miejscem przygotowywania posiłków, staje się tętniącym życiem sercem każdego domu. Domownicy spędzają w niej mnóstwo czasu, w związku z czym również bardziej przywiązują wagę do rozwiązań architektonicznych, zapewniających nie tylko funkcjonalność, ale również przyjemność przebywania.

Czołowy niemiecki producent okuć meblowych z ponad 50-letnim doświadczeniem – firma Vauth-Sagel stara się sprostać wymaganiom swoich klientów. Trzymając rękę na pulsie, nieustannie podąża za nowymi trendami, wprowadzając do swojej oferty nowoczesne rozwiązania. Tym razem zaskoczył szlachetnym wariantem kosza Premea Artline.

Czystość formy, funkcjonalność i prosta elegancja to właśnie Premea Artline wpisujący się idealnie w obraz tak modnych obecnie prostych form.

W standardzie model ten wyposażony jest w pełne dno z płyty MDF oraz elementy boczne ze szkła przezroczystego lub szkła satynowego, co odpowiada aktualnym wymaganiom nowoczesnej kuchni. Ale to nie jedyna zaleta Premea Artline – dodatkowo klient ma możliwość indywidualnego doboru kolorystyki i materiału, co sprawia, że na bazie nowego programu koszy może stworzyć indywidualny „Look”. Dzięki temu stało się możliwe przeniesienie designu frontu do wnętrza szafki, co sprawia, że kosz przestaje być tylko „miejscem przechowywania”, ale nabiera wartości estetycznych. Konstrukcja elementów bocznych pozwala na te „wariacje” bez użycia narzędzi.

Ponadto ogromnym atutem kosza Premea Artline jest możliwość jego zastosowania w wielu systemach przechowywania oferowanych przez firmę Vauth-Sagel, np. w rozwiązaniu narożnym Wari-corner, w wysuwach podblatowych takich jak DSA czy Base liner, jak również w cargo wysokim DUSA, HSA i VSA.

Cargo VSA to również nowość, którą może pochwalić się Vauth-Sagel. Niedawno na rynku ukazała się ta nowa linia wysuwów przeznaczonych do szafek wysokich, dzięki której zyskujemy w kuchni zarówno więcej miejsca, jak i większy porządek. Zaletą tej perfekcyjnej, podręcznej spiżarni jest maksymalny dostęp do produktów codziennego użytku. Nie musimy otwierać kilku szafek, aby wyjąć interesujący nas produkt. Jednym ruchem ręki wysuwamy całą zawartość szafy, gdyż po otwarciu drzwi kosze automatycznie przesuwają się do przodu. Dodatkową zaletę stanowi możliwość płynnego, dowolnego ustawienia poziomu każdej półki. Daje to swobodę i maksymalną elastyczność w adaptacji wnętrza szafy. System może być stosowany w szafkach o szerokości korpusu 450 i 600 mm oraz do wysokości ramy od 1200 do 2140 mm.

Priorytetem dla wszystkich pracowników firmy Vauth-Sagel jest usatysfakcjonowanie klienta. Stawiając sobie to za cel nadrzędny, nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami!

Generalnym dystrybutorem firmy Vauth-Sagel w Polsce jest firma Schachermayer Polska.

(jśz)

.