Nowa hala wystawowa Wood-Mizer wita na Dniach Klienta Woodworking 2021

Firma Wood-Mizer zaprasza wszystkich zainteresowanych pracą z drewnem do nowo otwartej hali wystawowej Wood-Mizer na Dni Klienta Woodworking 2021. Spotkanie odbędzie się 6-10 grudnia 2021, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-15.00, w siedzibie firmy na ul. Nagórnej 114 w Kole.

 

Przybyli zwiedzający będą mogli zobaczyć prezentacje maszyn do końcowej obróbki drewna. Pokazywane będą popularne strugarko-frezarki, grubiarko-wyrówniarki, piły stołowe oraz narzędzia i akcesoria do pracy z drewnem. Specjaliści z działów Obsługi Klienta i Sprzedaży będą do dyspozycji przez cały tydzień. Będą demonstrowali działanie maszyn, dzielili się praktycznymi radami oraz odpowiadali na różne pytania techniczne. To doskonała okazja na obejrzenie maszyn, zapoznanie się z nowościami z oferty Woodworking oraz na rozmowę o drewnie przy filiżance pysznej kawy!

Zachęcamy do rezerwacji swojej wizyty poprzez email recepcja@woodmizer.pllub telefonicznie +48 63 26 26 000.

Na ponad 100 m2 powierzchni wystawowej, w odnowionym budynku zlokalizowanym tuż przy siedzibie firmy, znajduje się miejsce poświęcone wyłącznie tematyce finalnej obróbki drewna, czyli tematyce Woodworking. Odwiedzający to miejsce będą mogli przyjrzeć się poszczególnym maszynom, osobiście wypróbować kilku czynności skrawania, czy skonsultować z doradcami możliwości konfiguracji i zamówienia wybranego modelu.

Podczas Dni Klienta Woodworking zaprezentowane zostaną:

– czterostronne strugarko-frezarki MP360 i MP260,

– strugarko-pilarka MP220,

– dwustronna strugarko-frezarka MP200,

– multi-strugarka MP180,

– strugarko-grubościówka MP160,

– frezarka MF130,

– piła stołowa MS300,

– frezarko-szlifierka SlabMizer MB200,

– systemy odciągu trocin,

– głowice i noże do strugarek z katalogu WM TOOLS.

W ramach prezentacji firma przygotowała kilka prostych prac. Będzie je można zobaczyć i samodzielnie przetestować. Począwszy od prostych czynności, np. wyrównywania i strugania grubościowego, aż po 4-stronną obróbkę materiału, podczas której wytworzą się deski elewacyjne, podłogowe, tarasowe lub łączenia typu pióro-wpust. Dzięki możliwości konfiguracji maszyn w głowice tnące o innych wymiarach, czy noże skrawające i profilowe o zróżnicowanych kształtach, odwiedzający będą mogli spróbować wytworzyć zaproponowane przez siebie produkty z drewna. Niezbędne akcesoria i narzędzia do zmiany konfiguracji maszyn będą do dyspozycji tuż obok, na użytecznym i estetycznym stole stolarskim. Z ich pełną ofertą można zapoznać się w katalogu Wood-Mizer TOOLS. Nad porządkiem i czystością hali wystawowej Wood-Mizer Woodworking czuwać będą zestawy odciągu trocin MES403 i MES501. Gwarantują one dużą moc ssącą i stosunkowo niewielki poziom hałasu emitowanego podczas pracy.

Strugarko-frezarki Wood-Mizer zdobyły duże uznanie stolarzy na rynku skandynawskim już w latach dziewięćdziesiątych. Obecnie podbijają pozostałe rynki europejskie i światowe. Te kompaktowe maszyny, na których można wytwarzać gotowe produkty z drewna, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Nie dotyczy to tylko rzemieślników zamierzających rozszerzyć swój park maszynowy i zwiększyć ofertę produktową. Kierują się do nich również entuzjaści dopiero rozpoczynający swoją przygodę z drewnem.

Główne cechy charakterystyczne maszyn Woodworking to:

kilka głowic skrawających napędzanych oddzielnymi silnikami elektrycznymi,

– wymienne głowice i noże skrawające,

– solidnie wykonane żeliwne stoły obróbcze,

– ergonomiczny pulpit operacyjny,

– sprawna regulacja parametrów skrawania,

– kompaktowa i masywna konstrukcja,

– kompatybilność z układem odciągu trocin.

Wizyta w nowej hali wystawowej podczas Dni Klienta Woodworking 2021 w siedzibie firmy Wood-Mizer w Kole to okazja nie tylko, aby przyjrzeć się działaniu maszyn do finalnej obróbki drewna i osobiście je przetestować, ale również zamówić jedną z nich po atrakcyjnej cenie. Na wszystkich przybyłych gości czekać będzie kupon rabatowy w wysokości 10%. Można go wykorzystać  w chwili zakupu wybranej maszyny lub akcesoriów, będzie ważny do 31.01.2022. Klienci rozważający inwestycję w niedalekiej przyszłości, otrzymają katalogi i ulotki, pomocne w podjęciu optymalnej decyzji zakupowej.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających organizator prosi, aby chętni do skorzystania z zaproszenia na Dni Klienta potwierdzali swoje uczestnictwo poprzez kontakt z recepcją. Umożliwi to rozsądne przygotowanie się i obsługę większej liczby gości podczas pokazów w hali. Za potwierdzanie wizyt w ten sposób, w ramach podziękowania za zrozumienie, goście otrzymają od firmy upominki.

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług