Nowa akumulatorowa ukośnica SYMC 70 Festool

Dzięki nowej akumulatorowej pilarce SYMC 70 listwy można ciąć dwa razy szybciej niż przy użyciu ukośnicy przesuwnej – precyzyjnie i bez dodatkowych obliczeń. Nie ma już przewodów, które mogłyby przeszkadzać, dlatego pilarka zachowuje pełną mobilność. Kątownik nastawny umożliwia dokonanie pomiaru kątów wewnętrznych i zewnętrznych oraz przeniesienie ich na system ustawianych symetrycznie prowadnic.

Najlepszy rezultat: dzięki nowej akumulatorowej pilarce ukośnicy SYMC 70 listwy można ciąć dwa razy szybciej niż przy użyciu ukośnicy przesuwnej.

 

Cięcie pod kątem nigdy nie było tak łatwe i precyzyjne jak przy użyciu nowej akumulatorowej pilarki SYMC 70. Ukośnica SYMC 70 umożliwia również dokładnie cięcie po dwusiecznej kąta. Jest to możliwe dzięki symetrycznemu systemowi prowadnic. Listwy można przycinać pod dowolnym kątem w mgnieniu oka. W codziennym użytkowaniu zamontowane na stałe rolki ułatwiają szybkie i łatwe ustawianie pilarki. Dzięki nim pilarka szybko i łatwo dostosowuje swoje położenie do użytkownika oraz docinanych listew. Umożliwia to wydajną pracę nawet w małych pomieszczeniach.

W codziennym użytkowaniu SYMC 70 okazuje się mocną, a jednocześnie wytrzymałą towarzyszką. Odpowiada za to połączenie bezszczotkowego silnika EC-TEC i systemu dwóch akumulatorów (2 x 18 V). Do tego dochodzi wiele inteligentnych szczegółów, takich jak przyjazna dla użytkownika koncepcja przełączania i światło LED, wskazujące linię cięcia. Ten ostatni element umożliwia idealny przepływ pracy.

W celu zapewnienia pracy w warunkach mniejszego zapylenia, również bez odkurzacza mobilnego, do osobnego pojemnika zbierany jest pył bezpośrednio z miejsca, w którym powstaje.

SYMC 70 umożliwia również wybór obsługi dla osób lewo- i praworęcznych. Przełącznik i uchwyt umieszczono centralnie, dzięki czemu można je obsługiwać z równą łatwością z prawej i lewej strony.

Perfekcyjne wyniki cięcia typowe dla Festool gwarantują wysokiej jakości tarcze pilarskie, które są precyzyjnie dopasowane do pilarki i materiału.

SYMC 70 jest wyposażona w synchronicznie obracane ograniczniki, które umożliwiają dokładne cięcie pod kątem. Kąty zewnętrzne do 60° i wewnętrzne do 68° uzyskuje się bez wysiłku przy jednym ustawieniu.

Połączenie systemu podwójnego akumulatora (2 x 18 V) i bezszczotkowego silnika EC-TEC sprawia, że SYMC 70 gwarantuje maksymalną wytrzymałość i zapewnia pełną swobodę ruchu bez przeszkadzających kabli. Możliwość odblokowania zabezpieczenia przed włączeniem jedną ręką – druga jest bezpiecznie oparta na obrabianym elemencie. Osłona otwiera się automatycznie przy opuszczaniu głowicy. Rolki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego SYMC 70 dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 137. Ten z kolei można wykorzystać jako stół roboczy, na którym można bezpiecznie oprzeć długie elementy obrabiane. Zmienne ustawienie liczby obrotów umożliwia dopasowanie do ciętego materiału.

Loteria „Wygraj z Festool”

Mercedes-Benz Vito po brzegi wypełniony narzędziami Festool w zabudowie bott, 3 precyzyjne akumulatorowe pilarki stołowe CSC SYS 50 oraz 80 narzędzi – takie nagrody Festool przygotował dla klientów, którzy kupią i zarejestrują narzędzie 18 V do Gwarancji all-inclusive. Łączna wartość nagród w Loterii to aż 740 000 zł.

‌Aby wziąć udział w loterii, wystarczy w terminie do 30.11.2023 kupić narzędzie akumulatorowe z Systemu 18 V u Autoryzowanego Dystrybutora firmy Festool i zarejestrować je do Gwarancji all-inclusive za pośrednictwem konta MyFestool. Potem już tylko wystarczy zarejestrować się na stronie wygrajzfestool.com.pl i czekać na losowanie nagród. Narzędzia, które zostały kupione w programie ratalnym FinansowaniePlus, także biorą udział w Loterii.

Gwarancja all-inclusive

Festool to nie tylko niezawodne elektronarzędzia. To również najwyższej jakości obsługa, w tym bezpłatny pakiet usług w ramach Gwarancji all-inclusive:
– bezpłatna, kompleksowa naprawa realizowana szybko, dokładnie i bezpłatnie przez pierwsze trzy lata – wymianie podlegają nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji, jak i uszkodzone baterie czy ładowarki;
– wymiana w przypadku kradzieży – za skradzione narzędzie użytkownik dostaje nowe, co wymaga jedynie niewielkiego wkładu własnego (po ewentualnym zdarzeniu);
– gwarantowane oryginalne części zamienne przez co najmniej 10 lat – w przeciwnym razie użytkownik otrzymuje bezpłatnie nowe narzędzie.

Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Szczegółowe warunki Gwarancji Festool dostępne na stronie www.festool.pl/serwis.

Dane techniczne SYMC 70:

– napięcie akumulatora – 2 x 18 V,
– prędkość obrotowa na biegu jałowym – 1300-1800/3500 min-1,
– średnica tarczy pilarskiej – 216 mm,
– kąt wewnętrzny – 0-68°,
– kąt zewnętrzny – 0-60°,
– maks. wysokość cięcia kąt wewnętrzny – 64 mm,
– maks. wysokość cięcia kąt zewnętrzny – 70 mm,
– szerokość cięcia – 80 mm,
– przyłącze do odsysania pyłu – 27/36 mm,
– pojemność akumulatora – 4 Ah,
– ciężar – 11,1 kg.

Dowiedz się więcej na wygrajzfestool.com.pl.

Przełącznik i uchwyt są umieszczone centralnie, dzięki czemu można je obsługiwać z równą łatwością z prawej i lewej strony.

Rolki umożliwiają podwyższenie stołu roboczego SYMC 70 dokładnie do wysokości Systainera SYS 3 M 137.

SYMC 70 jest wyposażona w synchronicznie ustawiane przekładnice, które umożliwiają precyzyjne cięcie pod kątem.

W codziennym użytkowaniu SYMC 70 okazuje się być mocną, a jednocześnie wytrzymałą towarzyszką, dzięki połączeniu bezszczotkowego silnika EC-TEC i dwóch akumulatorów (2 x 18V).

Światło LED przenosi cień tarczy pilarskiej jako dokładny wskaźnik linii cięcia na materiał.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług