Nobonobo i Miloni pokazały w Warszawie swoje najnowsze kolekcje

13 czerwca 2024 r. w pełnym najlepszego polskiego wzornictwa showroomie Nobonobo i Miloni odbyła się uroczysta premiera nowych kolekcji mebli obu marek. Wydarzenie zgromadziło licznych gości, w tym czołowych architektów, dziennikarzy branżowych oraz miłośników designu. Showroom dwóch doskonale znanych architektom brandów, po raz kolejny stał się miejscem spotkania sztuki i designu. W trakcie wieczoru zaprezentowano najnowsze projekty stołów i foteli, które zachwyciły gości swą innowacyjnością, elegancją i funkcjonalnością.

 

W sercu Warszawy, w showroomie Nobonobo i Miloni, odbyło się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło szerokie grono entuzjastów designu i architektury wnętrz. Podczas spotkania wielokrotnie nagradzana polska marka Nobonobo, zaprezentowała najnowsze kolekcje foteli, zaprojektowanych przez włoskich projektantów, braci EPCD Italy. Fotele wykonane zostały z utwardzanej na zimno pianki poliuretanowej, co zapewnia ich wyjątkową trwałość i ognioodporność. Dzięki temu meble te znajdują szerokie zastosowanie, od obiektów użyteczności publicznej, po wnętrza domowe.

Nowe fotele

Jednym z kluczowych atutów nowych kolekcji jest możliwość personalizacji podstawy foteli, które dostępne są w różnych wariantach drewnianych i metalowych. Podczas wieczoru zaprezentowano kilka nowych propozycji w tym zakresie. BUTTERFLY to fotel łączący najwyższy komfort z właściwościami izolacji akustycznej. Będzie on idealnym uzupełnieniem zatłoczonych stref wypoczynku, salonów i wnętrz. SLOT LOW to kompaktowy, wygodny model do domu i przestrzeni biurowych. SLOT wyróżnia się harmonijną linią, CLASSIC to obszerny fotel o organicznym kształcie, który dodaje nowoczesnej wielkości każdemu otoczeniu. MIMI, propozycja, która uosabia współczesną elegancję dzięki otaczającej sylwetce i płynnym liniom. MIMI OPEN posiada prostą i czystą sylwetką. ALIO wyróżnia się konstrukcją przenoszącą minimalistyczną, ponadczasową klasykę na zupełnie nowy poziom.

Wybitni projektanci

Drugi gospodarz spotkania, firma MILONI, znana z produkcji najwyższej jakości stołów, przedstawiła zgromadzonym swoje najnowsze kolekcje: ARTO, BOWL, TUCANO i JAKKU. Do współpracy przy tworzeniu premierowych modeli MILONI zaprosiło trzech wybitnych projektantów. Ariel Śliwiński to uznany polski projektant mebli, który zasłynął swoimi nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jego prace cechuje minimalizm oraz dbałość o detal. To sprawia, że są nie tylko estetyczne, ale i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Kabo & Pydo to z kolei doskonale znany duet, który tworzą Katarzyna Kabo i Piotr Pydo. Ich wspólne projekty charakteryzują się innowacyjnością i unikalnym podejściem do formy i funkcji. Prace trzeciego z zaproszonych twórców, portugalskiego projektanta Nelsona De Araújo, znane są z elegancji i wyrafinowania. Jego podejście do designu opiera się na harmonii między formą a funkcją, co sprawia, że meble, które tworzy są zarówno piękne, jak i ergonomiczne. De Araújo ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia za swoje innowacyjne projekty.

Nowe stoły

Zaprojektowany przez Ariela Śliwińskiego, stół ARTO to kwintesencja minimalizmu i elegancji. Jego uproszczona konstrukcja i brak tradycyjnej oskrzyni sprawiają, że jest lekki i łatwy w montażu. To również ogranicza jego ślad węglowy. Stół BOWL, również dzieło Ariela Śliwińskiego, zachwycił gości subtelnym zagłębieniem w blacie, tworzącym integralną misę. Blacha na rewersie misy może służyć jako podkładka pod gorące naczynia, a otwór na okablowanie sprzętu elektronicznego czyni go idealnym miejscem do pracy. Kolejna z nowości, stół TUCANO – zaprojektowany przez Nelsona De Araújo, łączy solidną konstrukcję z oryginalnym designem. Naturalne kolory drewna w połączeniu z żywymi barwami podstawy czynią go centralnym punktem każdego wnętrza. JAKKU – dzieło studia projektowego Kabo & Pydo, to harmonijne połączenie stylów Japandi i Memphis. Nowa paleta barw inspirowana owocami, dodaje mu unikalnego charakteru.

Po prezentacji najnowszych kolekcji i koncercie muzycznym, obecni na premierze architekci, dziennikarze i przyjaciele obu marek mieli okazję poznać bliżej właścicieli obu marek i stojących za nowymi modelami projektantów. A wszystko to na tle nowych kolekcji Nobonobo i Miloni, które w showroomie przy. Ul. Piusa Dziekońskiego 1 można już zobaczyć, dotknąć i utwierdzić się w ich jakości.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług